PxPixel
העלאת מודעה
אבא אחימאיר 1, רמת אביב ג, תל אביב יפו
אבא אחימאיר 1, רמת אביב ג, תל אביב יפו
אבא אחימאיר 1, רמת אביב ג, תל אביב יפו
אבא אחימאיר 1, רמת אביב ג, תל אביב יפו
אבא אחימאיר 1, רמת אביב ג, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪13,500

אבא אחימאיר 1, רמת אביב ג, תל אביב יפו

דירה להשכרה
3.5
חדרים
3
קומה
80
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ק

תיאור הנכס

**לא תיווך רמת אביב ג' דירת 3.5 חדרים כ80 מטר + מרפסת שמש גדולה של כ20 מ"ר חדר רחצה אחד, סופר מוארת, מטבח מאובזר במוצרי חשמל יוקרתיים חניה בחניון תת קרקעי בניין יוקרתי עם בריכה,סאונה,חדר כושר ושומר 24/7. מחיר:13,500ש"ח דמי ניהול:1700 ש"ח ארנונה לחודש:1000 ש"ח מתווכים נא לא להתקשר

מחיר למ״ר
₪169
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
17
ארנונה
₪2,000
ועד
₪1,700
מרפסת
20 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
פייבל_11_תל_אביב_יפו

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (262)
-
13.5 א׳ ₪
80
₪168
3.5
3
-
677 מ׳
4/16/2026
4.17 מ׳ ₪
95
₪43,842
4
6
1970
610 מ׳
2/4/2026
3.35 מ׳ ₪
62
₪54,032
3.5
6
1970
84 מ׳
1/15/2026
1.9 מ׳ ₪
82
₪23,170
3
7
1970
460 מ׳
1/9/2026
2 מ׳ ₪
143
₪13,986
5
9
1995
351 מ׳
1/8/2026
3.95 מ׳ ₪
87
₪45,402
4
6
1990
299 מ׳
1/7/2026
4.6 מ׳ ₪
116
₪39,655
5
4
1991
706 מ׳
12/28/2025
4.04 מ׳ ₪
92
₪43,858
4
6
1980
817 מ׳
12/23/2025
4.1 מ׳ ₪
92
₪44,565
4
4
1984

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר44 א׳ ₪
תשואה2.37%

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪9,750
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 10
100 מ"ר
רמת אביב ג

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
עולי הגרדום 14-16 תל אביב יפו
עולי הגרדום 14-16 תל אביב יפו
דירות 6-5 חד׳
5 קומות
החל מ - ₪5,600,000
עולי הגרדום 14, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
רמת אביב ג
שכונות קרובות
מדלן 2026