PxPixel
העלאת מודעה
יעל 27, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
יעל 27, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
יעל 27, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
יעל 27, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
יעל 27, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
לכל התמונות · 9
₪3,200,000
5.5
חדרים
קרקע
קומה
160
מ״ר

יעל 27, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
גינה
מחסן
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה ללא תיווך, דירת גן ייחודית עם כניסה נפרדת ברחוב יעל בקרית מוצקין הוותיקה . דירה מרווחת, מוארת ומעוצבת ברמה גבוהה. פרטי הדירה:5 וחצי חדרים כ- 160 מ"ר בנוי. 4 חדרים בקומת הכניסה הכוללים 2 חדרי שירותים ומקלחת. יחידת מתבגר בקומה התחתונה הכוללת חדר גדול במיוחד + חדר ארונות מעוצב+ שירותים ומקלוחן חצר גדולה ומטופחת כ-80מ"ר

מה ההון העצמי שלך?
₪1,600,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,600,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪10,612
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪20,000
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
שנת בנייה
2008
שטח גינה
80 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (156)
-
3.2 מ׳ ₪
160
₪20,000
5.5
ק
2008
586 מ׳
5/5/2026
1.3 מ׳ ₪
78
₪16,666
3
2
1970
414 מ׳
4/29/2026
1.15 מ׳ ₪
72
₪15,972
3
3
1970
589 מ׳
4/16/2026
1.18 מ׳ ₪
76
₪15,526
3
3
1970
420 מ׳
4/15/2026
2.55 מ׳ ₪
124
₪20,564
5
2
2026
420 מ׳
3/31/2026
2.6 מ׳ ₪
124
₪20,967
5
3
2028
679 מ׳
3/31/2026
1.75 מ׳ ₪
43
₪40,697
6
2
1950
458 מ׳
3/29/2026
1.37 מ׳ ₪
87
₪15,747
4
3
1980
663 מ׳
3/26/2026
2.78 מ׳ ₪
144
₪19,305
6.5
ק
1996

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר16 א׳ ₪
תשואה2.38%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב יעל הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪2,490,000
בבלעדיות
דירה
5 חד׳
קומה 1
120 מ"ר
מוצקין הותיקה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בקרית מוצקין
ברק 57 קרית מוצקין
ברק 57 קרית מוצקין
דירות 7-5 חד׳
7 קומות
ברק 57, קרית מוצקין
דף הבית
קרית מוצקין
מוצקין הותיקה
שכונות קרובות
מדלן 2026