PxPixel
העלאת מודעה
קרית גנים, ראשון לציון
קרית גנים, ראשון לציון
קרית גנים, ראשון לציון
קרית גנים, ראשון לציון
קרית גנים, ראשון לציון
לכל התמונות · 20
₪8,800

בשכונת קרית גנים, ראשון לציון

דירת גג להשכרה
קומה
107
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת 2x
מחסן
מעלית
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה דירת גג 5 חדרים משופצת מהיסוד נוף מדהים לפארק כ-107 מ״ר בנוי + גג מוצמד כ-107 מ״ר יש יחידת הורים עם שירותים ומקלחת 2 שירותים ריצוף גרניט פורצלן , פרקט בחדרים רשתות וסורגים 2 מקלחות מעלית חניה מיזוג אוויר ריהוט חלקי מוצרי חשמל חלקי בנין בוטיק 2 דירות בקומה 8 דיירים בכל הבנין יש מקלט בבנין מתאימה לטווח ארוך, ממוקמת ברחוב שקט ונעים. שכונה קהילתית ואכותית

מחיר למ״ר
₪82
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
מרפסת 1
100 מ״ר
מרפסת 2
10 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים
יצירת קשר
אילנה פרץ
תיווך רישיון: 30930678

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (40)
-
8.8 א׳ ₪
107
₪82
5
4
-
543 מ׳
3/31/2026
4.08 מ׳ ₪
153
₪26,666
7
ק
1997
350 מ׳
2/9/2026
3.9 מ׳ ₪
147
₪26,530
5
ק
1991
400 מ׳
1/20/2026
1.04 מ׳ ₪
88
₪11,856
3
ק
1992
186 מ׳
1/16/2026
1.9 מ׳ ₪
76
₪25,000
3
3
1991
563 מ׳
12/8/2025
2.1 מ׳ ₪
90
₪23,333
4
3
1993
391 מ׳
11/16/2025
4.25 מ׳ ₪
98
₪43,367
4
ק
1992
304 מ׳
11/6/2025
2.74 מ׳ ₪
85
₪32,235
4
6
1991
597 מ׳
11/5/2025
4.65 מ׳ ₪
188
₪24,734
6
ק
1995

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.96%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב כפר חיטים הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של אילנה פרץ Real Estate iL

לכל הדירות
הרצל 8, בת ים
₪5,900
דירה
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
צפון מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בראשון לציון
שבירו פארק ראשון לציון
שבירו פארק ראשון לציון
דירות 6 חד׳
22 קומות
החל מ - ₪3,490,000
אסתר ארדיטי 6, ראשון לציון
דף הבית
ראשון לציון
קרית גנים
שכונות קרובות
מדלן 2026