PxPixel
העלאת מודעה
עולי הגרדום , רמת עמידר, רמת גן
עולי הגרדום , רמת עמידר, רמת גן
עולי הגרדום , רמת עמידר, רמת גן
עולי הגרדום , רמת עמידר, רמת גן
עולי הגרדום , רמת עמידר, רמת גן
לכל התמונות · 5
₪3,100

עולי הגרדום , רמת עמידר, רמת גן

דירה להשכרה
מתיווך
2.5
חדרים
1
קומה
40
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה דירת 2.5 חד 40 מר ברמת עמידר רמת גן כניסה נפרדת

מחיר למ״ר
₪78
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
על עמודים
כן
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דרך_השלום_92_96_תל_אביב
יצירת קשר
אורן בינשטוק
תיווך רישיון: 3204730

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (82)
-
3.1 א׳ ₪
40
₪77
2.5
1
-
506 מ׳
3/17/2026
2.85 מ׳ ₪
102
₪27,941
4
6
2024
273 מ׳
2/26/2026
1.98 מ׳ ₪
58
₪34,103
2
2
1950
359 מ׳
2/22/2026
2.35 מ׳ ₪
24
₪97,916
5
2
1950
386 מ׳
2/18/2026
1.88 מ׳ ₪
55
₪34,181
3
3
1960
400 מ׳
2/15/2026
1.83 מ׳ ₪
45
₪40,555
2.5
3
1960
506 מ׳
2/3/2026
2.93 מ׳ ₪
100
₪29,300
4
6
2022
450 מ׳
2/1/2026
766.67 א׳ ₪
94
₪8,156
4
2
1988
150 מ׳
1/19/2026
1.3 מ׳ ₪
25
₪52,000
1
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה2.68%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של EXPERT ייעוץ ניהול ושיווק נדלן

לכל הדירות
האדמו"ר מרוז'ין 24, בני ברק
₪10,300,000
8 חד׳
400 מ"ר
האדמו"ר מרוז'ין , הר שלום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
עין גדי 14א' גבעתיים
עין גדי 14א' גבעתיים
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
עין גדי 14, גבעתיים
דף הבית
רמת גן
רמת עמידר
שכונות קרובות
מדלן 2026