PxPixel
העלאת מודעה
רמת הדר, הוד השרון
רמת הדר, הוד השרון
רמת הדר, הוד השרון
רמת הדר, הוד השרון
רמת הדר, הוד השרון
לכל התמונות · 5
₪16,500

בשכונת רמת הדר, הוד השרון

פנטהאוז להשכרה
קומה
150
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת 2x
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

מחפשים לשדרג את איכות החיים ❓ זה בדיוק הנכס שחיכיתם לו ✨ במערב הוד השרון, בפרויקט “המייסדים” המבוקש - במיקום מושלם למשפחות, במרחק הליכה מבתי ספר, גני ילדים, פארק 4 עונות ועוד.... פנטהאוז יוקרתי חדש מהניילון | מפלס אחד | בבניין בוטיק מהמם???????? 5 חדרים מרווחים - כ־150 מ"ר נטו + מרפסת 100 מ"ר מהסלון תכנון מוקפד עם ניצול מקסימלי של החלל, סוויטת הורים מפנקת עם מרפסת 20 מ"ר 2 חדרי רחצה + שירותי אורחים 2 חניות ומחסן

מחיר למ״ר
₪110
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
ארנונה
₪2,000
ועד
₪800
מרפסת 1
100 מ״ר
מרפסת 2
20 מ״ר
מחסן
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_204_הדר_הוד_השרון
יצירת קשר
ברקאי נכסים- ייעוץ, שיווק ותיווך נדל"ן
תיווך רישיון: 312107643

היסטוריית עסקאות

בסביבה (180)
בבניין וברחוב (20)
-
16.5 א׳ ₪
150
₪110
5
4
-
228 מ׳
2/15/2026
3.84 מ׳ ₪
120
₪32,009
5
1
2025
228 מ׳
1/15/2026
5.57 מ׳ ₪
153
₪36,392
5
ק
2025
228 מ׳
12/14/2025
4.66 מ׳ ₪
140
₪33,307
5
1
2025
228 מ׳
12/4/2025
5.11 מ׳ ₪
158
₪32,363
6
3
2025
316 מ׳
7/21/2025
1.09 מ׳ ₪
180
₪6,066
5
1
2021
2402 מ׳
5/8/2025
3.17 מ׳ ₪
94
₪33,723
4
3
2023
228 מ׳
4/27/2025
6.67 מ׳ ₪
162
₪41,160
6
3
2025
228 מ׳
4/10/2025
12.15 מ׳ ₪
278
₪43,705
6
ק
2013

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר35 א׳ ₪
תשואה2.17%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של ברקאי נכסים- ייעוץ, שיווק ותיווך נדל"ן

לכל הדירות
שלמה המלך 24, הוד השרון
₪16,500
קוטג'
6 חד׳
קומת קרקע
270 מ"ר
רסקו

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהוד השרון
אלקטרה לייף סטייל הוד השרון
אלקטרה לייף סטייל הוד השרון
הסרגל 9, הוד השרון
דף הבית
הוד השרון
רמת הדר
שכונות קרובות
מדלן 2026