PxPixel
העלאת מודעה
השבטים , רמת הנשיא, בת ים
השבטים , רמת הנשיא, בת ים
השבטים , רמת הנשיא, בת ים
השבטים , רמת הנשיא, בת ים
השבטים , רמת הנשיא, בת ים
לכל התמונות · 9
₪7,000

השבטים , רמת הנשיא, בת ים

דירה להשכרה
קומה
91
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ק
חיות מחמד

תיאור הנכס

להשכרה בדירת 3 חדרים מרווחת, כ-91 מ"ר, בפרויקט היוקרתי MOMENTS! ???? הדירה שוכנת בקומה השלישית של בניין חדש ומודרני, עם מרפסת שמש של 10 מ"ר הפונה לכיוון מערב ומציעה נוף מרהיב לים. כוללת חניה תת-קרקעית מקורה ומחסן צמוד בגודל 7 מ"ר, לשמירה נוחה על החפצים שלך. ישנו ממ"ד קומתי ופיר אשפה. הבניין מציע חוויית מגורים ייחודית עם שדרת מסחר תוססת, מתחם קולינרי ובתי קפה איכותיים. בנוסף, תוכלו ליהנות מ-Roof Garden ופארק פרטי שישדרגו את איכות החיים. המיקום אידיאלי למי שמחפש נוחות, שקט ונוף ים מהמם.

מחיר למ״ר
₪77
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
05/2026
קומות בבניין
35
מרפסת
10 מ״ר
מחסן
7 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים
יצירת קשר
אייל
תיווך רישיון: 318989

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (810)
-
7 א׳ ₪
91
₪76
3
3
-
699 מ׳
4/29/2026
1.56 מ׳ ₪
60
₪26,000
3
2
1970
706 מ׳
4/16/2026
1.7 מ׳ ₪
60
₪28,333
3
4
1960
1077 מ׳
4/12/2026
1.71 מ׳ ₪
69
₪24,782
3
3
1970
1077 מ׳
3/26/2026
1.85 מ׳ ₪
80
₪23,125
4
3
1980
1223 מ׳
3/15/2026
2.21 מ׳ ₪
59
₪37,372
3
3
1970
492 מ׳
3/12/2026
2.35 מ׳ ₪
89
₪26,404
4
6
2004
1441 מ׳
2/26/2026
1.2 מ׳ ₪
51
₪23,529
3
1
1960
1179 מ׳
2/26/2026
1.62 מ׳ ₪
52
₪31,153
3
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪
תשואה2.11%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של אייל לבקוביץ

לכל הדירות
הלפר 15, בת ים
₪2,290,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 3
90 מ"ר
הלפר 15, צפון מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
דף הבית
בת ים
רמת הנשיא
שכונות קרובות
מדלן 2026