PxPixel
העלאת מודעה
בורוכוב , קרית דוד רמז, רעננה
בורוכוב , קרית דוד רמז, רעננה
בורוכוב , קרית דוד רמז, רעננה
בורוכוב , קרית דוד רמז, רעננה
בורוכוב , קרית דוד רמז, רעננה
לכל התמונות · 9
₪14,500

בורוכוב , קרית דוד רמז, רעננה

דירה להשכרה
קומה
132
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה ❗️ נכס יוקרתי בפרויקט בורוכוב ???? בפרויקט המבוקש דירה מרווחת, מעוצבת ומשודרגת ברמה גבוהה במיוחד ???? ???? כ־132 מ״ר בנוי ???? קומה 1 מתוך בניין מטופח ✨ 4 חדרים (מקורית 5 חדרים) – חלל ציבורי גדול ומואר במיוחד ???? מרפסת שמש ענקית כ־42 מ״ר ???? מטבח כשר יוקרתי של חברת אביבי – עם המון שטחי אחסון ???? יחידת הורים גדולה ומפנקת ???? 3 שירותים + 2 מקלחות ???? ממ״ד בדירה ???? דירה משודרגת מאוד – הכל מהכל ???? כולל מוצרי חשמל במטבח ???? כולל ארונות בכל חדרי השינה ???? עמדת טעינה לרכב חשמלי

מחיר למ״ר
₪110
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
המעלות_7_רעננה
יצירת קשר
הדר נדלר
תיווך רישיון: 3245937

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (591)
-
14.5 א׳ ₪
132
₪109
4
1
-
999 מ׳
4/19/2026
4.14 מ׳ ₪
127
₪32,559
5
7
2028
466 מ׳
4/17/2026
3.4 מ׳ ₪
118
₪28,813
4
5
2026
494 מ׳
4/14/2026
3.1 מ׳ ₪
109
₪28,440
4
4
2026
221 מ׳
4/9/2026
3 מ׳ ₪
105
₪28,571
5
3
1984
742 מ׳
3/31/2026
2.85 מ׳ ₪
76
₪37,500
3
2
2028
100 מ׳
3/30/2026
4 מ׳ ₪
145
₪27,586
6
6
2026
555 מ׳
3/26/2026
2.8 מ׳ ₪
112
₪25,000
4
4
1980
444 מ׳
3/25/2026
2.89 מ׳ ₪
117
₪24,700
5
2
1980

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה2.82%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של kw טרקלין רעננה

לכל הדירות
החשמונאים 26, רעננה
₪3,330,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
107 מ"ר
החשמונאים , קרית דוד רמז

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברעננה
מכבי 51 רעננה
מכבי 51 רעננה
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,498,000
מכבי 51, רעננה
דף הבית
רעננה
קרית דוד רמז
שכונות קרובות
מדלן 2026