PxPixel
העלאת מודעה
דרך אהרון 2, רמת צבי, זכרון יעקב
דרך אהרון 2, רמת צבי, זכרון יעקב
דרך אהרון 2, רמת צבי, זכרון יעקב
דרך אהרון 2, רמת צבי, זכרון יעקב
דרך אהרון 2, רמת צבי, זכרון יעקב
לכל התמונות · 6
₪650,000
1
חדרים
2
קומה
30
מ״ר

דרך אהרון 2, רמת צבי, זכרון יעקב

תיאור הנכס

מקום שקט נוף מדהים שמירה מתאים להשכרה לנופש

מה ההון העצמי שלך?
₪350,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪300,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪1,990
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪21,667
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ארנונה
₪650
ועד
₪480

היסטוריית עסקאות

בסביבה (857)
בבניין וברחוב (19)
-
650 א׳ ₪
30
₪21,666
1
2
-
180 מ׳
4/23/2026
2.08 מ׳ ₪
86
₪24,186
4
4
2017
259 מ׳
3/30/2026
2.67 מ׳ ₪
130
₪20,538
4
3
2022
163 מ׳
3/8/2026
1.52 מ׳ ₪
61
₪24,918
4
1
1970
111 מ׳
3/1/2026
2.67 מ׳ ₪
80
₪33,375
4
6
2028
166 מ׳
2/16/2026
1.86 מ׳ ₪
70
₪26,571
3
4
2023
170 מ׳
2/3/2026
1.88 מ׳ ₪
61
₪30,819
4
1
1970
166 מ׳
1/22/2026
2.5 מ׳ ₪
104
₪24,038
4
4
2021
111 מ׳
1/14/2026
2.93 מ׳ ₪
80
₪36,625
4
6
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה
דף הבית
זכרון יעקב
רמת צבי
שכונות קרובות
מדלן 2026