PxPixel
העלאת מודעה
נהר דעא , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
נהר דעא , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
נהר דעא , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
נהר דעא , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
נהר דעא , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 9
₪5,500

נהר דעא , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
35
מ״ר

תיאור הנכס

דירה משופצת צנרת חדשה 3 כיווני אויר כניסה נפרדת, ירידה של 5 מדרגות מרוהטת ועם פלטה חשמלית דוד שמש

מחיר למ״ר
₪157
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
זכרון_יעקב_5_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
דודי שוסט
תיווך רישיון: 31190801

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (94)
-
5.5 א׳ ₪
35
₪157
2
ק
-
108 מ׳
4/13/2026
3 מ׳ ₪
46
₪65,217
2
5
2030
276 מ׳
3/31/2026
3.28 מ׳ ₪
39
₪84,205
1
ק
2027
204 מ׳
3/26/2026
4.26 מ׳ ₪
64
₪66,515
2
2
2031
204 מ׳
3/25/2026
3.1 מ׳ ₪
49
₪63,265
2
3
2029
390 מ׳
3/17/2026
5.3 מ׳ ₪
84
₪63,095
3.5
1
2029
139 מ׳
3/16/2026
5.25 מ׳ ₪
63
₪83,333
3
6
2027
204 מ׳
3/12/2026
3.75 מ׳ ₪
59
₪63,559
3
4
2029
631 מ׳
3/11/2026
2.58 מ׳ ₪
39
₪66,153
2
1
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר65 א׳ ₪
תשואה2.25%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2027

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של סטוקהאוס נכסים

לכל הדירות
גולומב 42, גבעתיים
₪5,300,000
דירה
5 חד׳
קומה 2
117 מ"ר
גולומב 42, ארלוזרוב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
דירות 6-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,550,000
בלוך דוד 11, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הדרומי
שכונות קרובות
מדלן 2026