PxPixel
העלאת מודעה
מסילת ישרים , שפירא, תל אביב יפו
לכל התמונות · 1
₪4,000

מסילת ישרים , שפירא, תל אביב יפו

נכס כללי להשכרה
מתיווך
2
חדרים
מרתף
קומה
28
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה בשכונת שפירא. במיקום מרכזי אולם שמתאים לאמנים. (לא למגורים) תקרה גבוהה,עם חלונות,מוארת (חצר אנגלית) עם נקודת מטבחון+שירותים. כניסה פרטית

מחיר למ״ר
₪143
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
01/2026
קומות בבניין
2
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
_11_tel_aviv_Asirey_Tsiyon
יצירת קשר
אברהם נסירוב
תיווך רישיון: 313941

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (77)
-
4 א׳ ₪
28
₪142
2
-1
-
89 מ׳
2/5/2026
1.95 מ׳ ₪
51
₪38,235
2
1
1940
177 מ׳
1/15/2026
1.72 מ׳ ₪
45
₪38,222
3
ק
1960
223 מ׳
11/24/2025
3.73 מ׳ ₪
105
₪35,523
4
1
2020
243 מ׳
11/9/2025
1.25 מ׳ ₪
53
₪23,584
2
ק
1930
260 מ׳
11/5/2025
2.15 מ׳ ₪
56
₪38,392
3
ק
2025
482 מ׳
11/2/2025
2.28 מ׳ ₪
65
₪35,076
3
3
1970
430 מ׳
10/28/2025
3.66 מ׳ ₪
106
₪34,528
4
2
2012
102 מ׳
9/15/2025
1.35 מ׳ ₪
32
₪42,187
2
2
1940

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר35 א׳ ₪
תשואה3.33%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב מסילת ישרים הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של אברהם נדל"ן

לכל הדירות
בלבן 12, תל אביב יפו
₪3,250,000
דירה
2.5 חד׳
קומה 1
48 מ"ר
בלבן , שפירא

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
MARC CHAGALL - מארק שאגאל
MARC CHAGALL - מארק שאגאל
דירות 5-3 חד׳
6 קומות
שגאל מרק 3, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שפירא
שכונות קרובות
מדלן 2026