PxPixel
העלאת מודעה
ז'בוטינסקי , מרכז דרום, רעננה
ז'בוטינסקי , מרכז דרום, רעננה
ז'בוטינסקי , מרכז דרום, רעננה
ז'בוטינסקי , מרכז דרום, רעננה
ז'בוטינסקי , מרכז דרום, רעננה
לכל התמונות · 7
₪8,500

ז'בוטינסקי , מרכז דרום, רעננה

דירה להשכרה
קומה
96
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בבלעדיות במרכז רעננה – רח’ ז׳בוטינסקי דירת 4 חדרים מרווחת ומוארת בבניין חדש (בן כ־3 שנים) של יזמות ינוב ???? מיקום מרכזי ומבוקש – ובמקביל אזור שקט ונעים למגורים ✨ פרטי הנכס: ▪️ קומה 4 ▪️ 4 חדרים ▪️ מרפסת פונה לרח’ ז׳בוטינסקי ▪️ חניה פרטית ▪️ מחסן ▪️ בניין מודרני ומתוחזק היטב ???? כניסה מיידית

מחיר למ״ר
₪89
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
מרפסת
12 מ״ר
מחסן
9 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
הדר נדלר
תיווך רישיון: 3245937

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (220)
-
8.5 א׳ ₪
96
₪88
4
4
-
518 מ׳
4/16/2026
3.18 מ׳ ₪
108
₪29,398
5
3
1970
94 מ׳
4/14/2026
480 א׳ ₪
90
₪5,333
3
4
2000
574 מ׳
4/14/2026
3.77 מ׳ ₪
101
₪37,319
4
3
2029
574 מ׳
4/1/2026
3.77 מ׳ ₪
103
₪36,604
4
7
2029
181 מ׳
3/31/2026
3.65 מ׳ ₪
117
₪31,196
5
2
2026
132 מ׳
3/31/2026
3 מ׳ ₪
98
₪30,612
4
6
2026
574 מ׳
3/29/2026
4.11 מ׳ ₪
103
₪39,906
4
8
2029
574 מ׳
3/27/2026
3.6 מ׳ ₪
101
₪35,643
4
4
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪
תשואה2.88%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של kw טרקלין רעננה

לכל הדירות
ביאליק 17, רעננה
₪2,590,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 1
105 מ"ר
ביאליק , מרכז דרום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברעננה
המעלות 7 רעננה
המעלות 7 רעננה
דירות 6-5 חד׳
9 קומות
המעלות 7, רעננה
דף הבית
רעננה
מרכז דרום
שכונות קרובות
מדלן 2026