PxPixel
העלאת מודעה
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪9,900

שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
110
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית
מקלט
חיות מחמד

תיאור הנכס

ללא דמי תיווך! בשכונת הדר יוסף המבוקשת, ברחוב מרכזי בשכונה. בסמוך למרכזי קניות, סופרמרקט, גינות ירוקות, מרכז קהילתי, גנים ובתי ספר. במרחק חציית כביש אל פארק הירקון, אצטדיון האתלטיקה והמרכז האולימפי. דירה גדולה ומרווחת, כ 110 מ"ר, נוף פתוח, ירוק ומרהיב מהסלון אל פארק הירקון לכיוון מערב. מוארת ומלאת אור ואוויר. פרקט בכל הדירה. חדר מאסטר עם חדר ארונות ושירותים ומקלחת צמודים. ארונות קיר בשני חדרים נוספים. מזגן בכל חדר. 3 כיווני אוויר. מקלט בבניין.

מחיר למ״ר
₪90
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
על עמודים
כן
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דויד_ילין_9_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
כפיר דהן
תיווך רישיון: 30927547

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (256)
-
9.9 א׳ ₪
110
₪90
5
5
-
374 מ׳
4/20/2026
5.03 מ׳ ₪
111
₪45,270
5
2
2025
115 מ׳
4/9/2026
4.2 מ׳ ₪
93
₪45,161
4
3
1995
242 מ׳
3/31/2026
3.18 מ׳ ₪
73
₪43,561
3
3
2026
242 מ׳
3/31/2026
3.39 מ׳ ₪
73
₪46,438
3
6
2027
274 מ׳
3/17/2026
4.28 מ׳ ₪
93
₪46,021
4
7
2026
131 מ׳
3/9/2026
3.72 מ׳ ₪
78
₪47,628
3
5
2019
389 מ׳
2/25/2026
5.71 מ׳ ₪
110
₪51,904
5
6
2023
147 מ׳
2/25/2026
3.4 מ׳ ₪
78
₪43,589
3
1
2016

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר49 א׳ ₪
תשואה1.84%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2028

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של ריל תל אביב

לכל הדירות
בן גוריון 1, נתניה
₪5,950,000
דירה
5 חד׳
קומה 1
240 מ"ר
בן גוריון , נוף הטיילת

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ecocity במינץ בנימין 16, תל אביב יפו
ecocity במינץ בנימין 16, תל אביב יפו
דירות 4 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪5,200,000
מינץ בנימין 16, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הדר יוסף
שכונות קרובות
מדלן 2026