PxPixel
העלאת מודעה
מעוף, ערד
מעוף, ערד
מעוף, ערד
מעוף, ערד
מעוף, ערד
לכל התמונות · 20
₪1,850,000
6
חדרים
קרקע
קומה
155

תיאור הנכס

למכירה דו-משפחתי מרהיב בשכונת מעוף המבוקשת בערד! ✨ הזדמנות נדירה להצטרף לשכונה שקטה ואיכותית ברחוב ללא מוצא עם נוף פתוח למדבר! ???? כ-155 מ”ר בנוי על פני 2 מפלסים ????️ כ-6 חדרים מרווחים ❄️ מזגנים בכל הבית ???? ממ”ד | ???? חדר שירות גדול ???? יחידת הורים מפנקת עם חדר ארונות ????️ מטבח גדול עם אי מרווח ???? חצר מטופחת עם עמדת מנגל בנויה ???? חניה בטאבו + עמדת טעינה לרכב חשמלי ☀️ הבית מסודר ומתוחזק ברמה גבוהה – פשוט להיכנס ולגור! ???? רוצים להגיע לראות ולהתאהב? זה הנכס שחיפשתם ????

מה ההון העצמי שלך?
₪950,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪900,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪5,969
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪11,935
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
2
שנת בנייה
1995
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
פריסייל ערד - PRESALE
תיווך רישיון: 3143322

היסטוריית עסקאות

בסביבה (727)
בבניין וברחוב (21)
-
1.85 מ׳ ₪
155
₪11,935
6
ק
1995
442 מ׳
1/21/2026
750 א׳ ₪
155
₪4,838
6
ק
1990
170 מ׳
1/19/2026
1.75 מ׳ ₪
160
₪10,937
4
ק
1990
350 מ׳
1/18/2026
1 מ׳ ₪
60
₪16,666
3
ק
1990
392 מ׳
1/4/2026
2.09 מ׳ ₪
256
₪8,144
6
ק
1998
126 מ׳
11/25/2025
1.35 מ׳ ₪
245
₪5,510
4
ק
1991
487 מ׳
11/2/2025
2 מ׳ ₪
253
₪7,905
6
ק
2005
344 מ׳
11/2/2025
2.58 מ׳ ₪
206
₪12,524
5
ק
1998
324 מ׳
10/6/2025
1.48 מ׳ ₪
140
₪10,571
6
ק
1990

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר10 א׳ ₪
תשואה2.17%

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של פריסייל ערד - PRESALE

לכל הדירות
יהודה 79, ערד
₪675,000
דירה
3 חד׳
קומה 6
80 מ"ר
גבים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בערד
 פסגות אור ברובע A שבאלעד
פסגות אור ברובע A שבאלעד
דירות 5 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪4,140,000
שמעון בן שטח , אלעד
דף הבית
ערד
מעוף
שכונות קרובות
מדלן 2026