PxPixel
העלאת מודעה
חטיבת כרמלי 26, נוה פז, חיפה
חטיבת כרמלי 26, נוה פז, חיפה
חטיבת כרמלי 26, נוה פז, חיפה
חטיבת כרמלי 26, נוה פז, חיפה
חטיבת כרמלי 26, נוה פז, חיפה
לכל התמונות · 5
₪2,300

חטיבת כרמלי 26, נוה פז, חיפה

דירה להשכרה
קומה
35
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מקלט
חיות מחמד

תיאור הנכס

ללא תיווך דירה משופצת לגמרי בכרמלי ריהוט מלא: מיטה, ספה, מקרר באזור יש תחנת אוטובוס ומכולת מרחק הליכה תאריך כניסה: מיידית שכירות: 2,350 בחודש כולל חשבונות (חשמל, מים וארנונה)

מחיר למ״ר
₪66
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ווטסון_11_חיפה
יצירת קשר
האדי יוסף
תיווך רישיון: 31928652

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (764)
-
2.3 א׳ ₪
35
₪65
2
4
-
247 מ׳
4/26/2026
1.31 מ׳ ₪
85
₪15,352
3.5
4
1960
618 מ׳
4/19/2026
1.31 מ׳ ₪
62
₪21,048
3
4
2018
202 מ׳
1/27/2026
940 א׳ ₪
47
₪20,000
3
1
1960
320 מ׳
1/13/2026
1.16 מ׳ ₪
68
₪17,058
3
3
1960
76 מ׳
1/4/2026
795 א׳ ₪
56
₪14,196
3
4
1960
562 מ׳
12/29/2025
1.08 מ׳ ₪
73
₪14,726
3
8
1950
131 מ׳
12/23/2025
1.1 מ׳ ₪
82
₪13,414
3
1
1960
603 מ׳
12/16/2025
1.28 מ׳ ₪
72
₪17,777
3
ק
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר17 א׳ ₪
תשואה2.53%

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של כנרת החזקות

לכל הדירות
ארלוזורוב 100, חיפה
₪2,300
דירה
2 חד׳
קומת קרקע
40 מ"ר
ארלוזורוב 100, הדר עליון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
ווטסון 11 חיפה
ווטסון 11 חיפה
דירות 6-5 חד׳
7 קומות
ווטסון ליונל 11, חיפה
דף הבית
חיפה
נוה פז
שכונות קרובות
מדלן 2026