PxPixel
העלאת מודעה
ניצה 26, רצועת המלונות, נתניה
ניצה 26, רצועת המלונות, נתניה
ניצה 26, רצועת המלונות, נתניה
ניצה 26, רצועת המלונות, נתניה
ניצה 26, רצועת המלונות, נתניה
לכל התמונות · 5
₪8,200

ניצה 26, רצועת המלונות, נתניה

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
20
קומה
120
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בצפון נתניה במגדלי האופרה היוקרתיים דירת 4 חדרים חזית 120 מ"ר מדהימה ומהרווחת מרפסת כ14 מ"ר קו ראשון לים עם נוף עוצר נשימה מטבח גדול עם אי מאסטר הורים גדול ומפנק עם שירותים ומקלחת הדירה כוללת מחסן וחניה תת קרקעית לבניין חדר כושר בריכה שומר 24/7 וגימבורי ממקום 2 דקות הליכה מהים יציאה לכביש 2 בתי ספר גנים

מחיר למ״ר
₪68
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
26
מרפסת
14 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_72696_מגרש_211_נתניה
יצירת קשר
אבי הולצמן
תיווך רישיון: 3182749

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (985)
-
8.2 א׳ ₪
120
₪68
4
20
-
1757 מ׳
3/31/2026
3.9 מ׳ ₪
129
₪30,232
5
15
2025
1952 מ׳
3/17/2026
2.7 מ׳ ₪
86
₪31,395
3
5
2022
1654 מ׳
2/11/2026
3.22 מ׳ ₪
111
₪29,000
4
8
2023
1952 מ׳
2/10/2026
2.57 מ׳ ₪
86
₪29,883
3
2
2022
505 מ׳
2/5/2026
2.15 מ׳ ₪
100
₪21,500
4
3
1997
986 מ׳
2/1/2026
3.3 מ׳ ₪
82
₪40,243
3
3
2023
1359 מ׳
1/27/2026
2.6 מ׳ ₪
102
₪25,490
3
ק
2016
1899 מ׳
1/27/2026
2.88 מ׳ ₪
95
₪30,263
3
3
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה1.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2030

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של HOLZMAN

לכל הדירות
שמחה ארליך 8, נתניה
₪2,490,000
דירה
4 חד׳
קומה 8
96 מ"ר
שמחה ארליך 8, נוף גלים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
savyon gardens, נתניה
savyon gardens, נתניה
דירות 6-3 חד׳
32 קומות
היהלומן אברהמס 24, נתניה
דף הבית
נתניה
רצועת המלונות
שכונות קרובות
מדלן 2026