PxPixel
העלאת מודעה
אינשטיין 88, גבעת דאונס, חיפה
אינשטיין 88, גבעת דאונס, חיפה
אינשטיין 88, גבעת דאונס, חיפה
אינשטיין 88, גבעת דאונס, חיפה
אינשטיין 88, גבעת דאונס, חיפה
לכל התמונות · 6
₪5,100

אינשטיין 88, גבעת דאונס, חיפה

דירה להשכרה
4
חדרים
1
קומה
100
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן

תיאור הנכס

דירה גדולה ומרווחת בה חלל ציבורי גדול של סלון, פינת אוכל ומטבח, 3 חדרי שינה, מקלחת, שני שירותים, חדר שירות לכביסה ומרפסת עם נוף לים. פרקט בחדרי שינה, ומזגן בכל חדר. מיקום מצוין, קרובה למרכז איינשטיין ולבית הספר וגני איינשטיין. חניה פרטית ומחסן צמודים.

מחיר למ״ר
₪51
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
04/2026
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,490
ועד
₪60
שנת בנייה
1971
מרפסת
6 מ״ר
מחסן
6 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (546)
-
5.1 א׳ ₪
100
₪51
4
1
1971
598 מ׳
3/24/2026
3.45 מ׳ ₪
131
₪26,335
5
5
2026
829 מ׳
3/23/2026
3.7 מ׳ ₪
134
₪27,611
4
1
2009
560 מ׳
3/15/2026
1.73 מ׳ ₪
94
₪18,404
4
3
1970
811 מ׳
3/9/2026
1.94 מ׳ ₪
99
₪19,595
4
1
1970
49 מ׳
2/16/2026
1.35 מ׳ ₪
87
₪15,517
4
3
1980
766 מ׳
2/15/2026
1.55 מ׳ ₪
115
₪13,478
5
3
1983
766 מ׳
2/3/2026
1.59 מ׳ ₪
118
₪13,474
5
2
1983
1251 מ׳
1/28/2026
1.68 מ׳ ₪
87
₪19,310
4
3
1990

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר20 א׳ ₪
תשואה2.15%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪5,500
בבלעדיות
דירה
4 חד׳
קומה 1
110 מ"ר
גבעת דאונס

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
יערות 18 חיפה
יערות 18 חיפה
דירות 6-3 חד׳
7 קומות
יערות 18, חיפה
דף הבית
חיפה
גבעת דאונס
שכונות קרובות
מדלן 2026