PxPixel
העלאת מודעה
ספראי 5, מרכז העיר ב', רמת גן
ספראי 5, מרכז העיר ב', רמת גן
ספראי 5, מרכז העיר ב', רמת גן
ספראי 5, מרכז העיר ב', רמת גן
ספראי 5, מרכז העיר ב', רמת גן
לכל התמונות · 9
₪4,500

ספראי 5, מרכז העיר ב', רמת גן

דירה להשכרה
מתיווך
6
חדרים
3
קומה
60
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

עמלת תיווך מופחתת חצי חודש+מעמ! דירת 3חד. 60מר. משופצת, מוארת ויפהפייה. קומה 3/3 עם נוף ירוק ופתוח. שירותים בנפרד מחדר המקלחון. מרפסת גדולה. בניין מסודר בקצה סמטה קטנה ושקטה ללא מוצא, דקה הליכה ממרכז ביאליק. יש מזגן בכל חדר ודוד שמש. נגישות נפלאה לתחבורה ציבורית, מסחר ובילויים. הדירה צבועה ונקייה לכניסה מיידית. ארנונה כ-600שח. ועד 75שח.

מחיר למ״ר
₪75
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ארנונה
₪600
ועד
₪75
שנת בנייה
1960
מרפסת
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ארלוזורוב_53_רמת_גן
יצירת קשר
צבי ילין
תיווך רישיון: 312108429

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (4)
-
4.5 א׳ ₪
60
₪75
6
3
1960
401 מ׳
4/14/2026
2.82 מ׳ ₪
71
₪39,718
3
1
2029
293 מ׳
3/30/2026
2.83 מ׳ ₪
92
₪30,706
4
3
1995
176 מ׳
3/30/2026
3.68 מ׳ ₪
97
₪37,886
4
1
2018
343 מ׳
3/29/2026
3.95 מ׳ ₪
110
₪35,909
3
7
2027
270 מ׳
3/24/2026
2.18 מ׳ ₪
52
₪41,923
2
2
2019
139 מ׳
3/19/2026
1.79 מ׳ ₪
52
₪34,423
2
2
1960
201 מ׳
2/15/2026
2.57 מ׳ ₪
76
₪33,815
3
2
1960
186 מ׳
1/30/2026
1.98 מ׳ ₪
50
₪39,500
3
3
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.42%

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של רימקס פוקוס

לכל הדירות
אסא קדמוני 7, תל אביב יפו
₪4,090,000
5 חד׳
קומה 8
118 מ"ר
אסא קדמוני , כפר שלם

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
קריניצי 53, רמת גן
קריניצי 53, רמת גן
דירות 3-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,400,000
קריניצי 53, רמת גן
דף הבית
רמת גן
מרכז העיר ב'
שכונות קרובות
מדלן 2026