PxPixel
העלאת מודעה
מעפילי אגוז , נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז , נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז , נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז , נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז , נוה חן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪5,000

מעפילי אגוז , נוה חן, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
8
קומה
70
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

להשכרה מתיווך מחפשים שקט ונוף בגובה? להשכרה ברחוב מעפילי אגוז, תל אביב: חדרים: 3 חדרים מרווחים. בדירה : ארונות מקרר , תנור , כיריים , דוד שמש , מזגנים ! יש מקלט ענק !!! קומה: 8 (נוף פתוח, הרבה אוויר ואור טבעי). הווייב: דירה שקטה מאוד ונעימה. כניסה:מיידית מחיר: 5,000 ש"ח בלבד. דירה מעולה לזוגות או לשותפים שמחפשים איכות חיים במחיר שפוי בתל אביב. לפרטים נוספים ותיאום ביקור: מ.ר. 3141303

מחיר למ״ר
₪71
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
10
על עמודים
כן
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
עמק_ברכה_28_30_תל_אביב_יפו_מסחרי
יצירת קשר
מיקי בן – אמתי
תיווך רישיון: 3141303

היסטוריית עסקאות

בסביבה (652)
בבניין וברחוב (1000)
-
5 א׳ ₪
70
₪71
3
8
-
387 מ׳
1/14/2026
1.98 מ׳ ₪
65
₪30,384
3
2
1970
301 מ׳
11/30/2025
3.61 מ׳ ₪
129
₪27,959
5
8
2024
281 מ׳
10/27/2025
1 מ׳ ₪
94
₪10,638
4
1
1970
151 מ׳
10/5/2025
1.84 מ׳ ₪
60
₪30,666
3
3
1980
301 מ׳
9/30/2025
1.82 מ׳ ₪
129
₪14,146
5
10
2024
160 מ׳
9/15/2025
2.72 מ׳ ₪
72
₪37,784
3
3
2030
160 מ׳
9/15/2025
3.09 מ׳ ₪
72
₪42,878
3
12
2030
160 מ׳
9/10/2025
3.11 מ׳ ₪
73
₪42,564
3
13
2031

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר39 א׳ ₪
תשואה2.35%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2029

אופי הרחוב

רחוב מעפילי אגוז הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של יועצים BM

לכל הדירות
הורקנוס 17, תל אביב יפו
₪5,000,000
דירה
4 חד׳
קומה 1
80 מ"ר
הורקנוס , הצפון הישן החלק הצפוני

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
אוליבר | תל אביב
אוליבר | תל אביב
שדרות ששת הימים 48, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה חן
שכונות קרובות
מדלן 2026