PxPixel
העלאת מודעה
אליהו נחייסי 3, עמידר;ניצנה, בת ים
אליהו נחייסי 3, עמידר;ניצנה, בת ים
אליהו נחייסי 3, עמידר;ניצנה, בת ים
אליהו נחייסי 3, עמידר;ניצנה, בת ים
אליהו נחייסי 3, עמידר;ניצנה, בת ים
לכל התמונות · 9
₪5,800

אליהו נחייסי 3, עמידר;ניצנה, בת ים

דירה להשכרה
4
חדרים
8
קומה
88
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

במיקום מרכזי ונוח, בקרבת הרכבת ויציאה נוחה לכביש 20. קרוב למרכזי קניות. דירת 4 חדרים בקומה גבוהה, נוף פתוח. כניסה בתחילת יוני. כרגע ללא תיווך

מחיר למ״ר
₪66
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
8
ארנונה
₪1,000
ועד
₪150
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים

היסטוריית עסקאות

בסביבה (17)
בבניין וברחוב (64)
-
5.8 א׳ ₪
88
₪65
4
8
-
667 מ׳
5/2/2026
1.85 מ׳ ₪
48
₪38,449
2
18
2026
817 מ׳
1/23/2026
2.83 מ׳ ₪
84
₪33,630
5
1
1970
856 מ׳
10/29/2025
1.89 מ׳ ₪
56
₪33,714
3
1
1960
1172 מ׳
10/24/2025
1.51 מ׳ ₪
47
₪32,127
3
1
1960
476 מ׳
8/8/2025
2.5 מ׳ ₪
77
₪32,467
4
1
1970
541 מ׳
7/24/2025
2.3 מ׳ ₪
60
₪38,333
3
ק
1950
779 מ׳
7/10/2025
1.6 מ׳ ₪
57
₪28,070
3
3
1960
627 מ׳
7/7/2025
2.2 מ׳ ₪
44
₪50,000
3.5
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪

תחבורה

בניה חדשה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
תדהר בגיבורים
תדהר בגיבורים
דירות 5-2 חד׳
28 קומות
שדרות העצמאות 72, בת ים
דף הבית
בת ים
עמידר;ניצנה
שכונות קרובות
מדלן 2026