PxPixel
העלאת מודעה
חסדאי 13, גרין ועם, חולון
חסדאי 13, גרין ועם, חולון
חסדאי 13, גרין ועם, חולון
חסדאי 13, גרין ועם, חולון
חסדאי 13, גרין ועם, חולון
לכל התמונות · 8
₪4,500

חסדאי 13, גרין ועם, חולון

דירה להשכרה
קומה
70
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה ברחוב חסדאי השקט (שכונת גרין ועם) דירת 3 חדרים + חדר עבודה מאוורר (עם חלון), 3 כיווני אויר כ-65 מ"ר. הדירה משופצת, שמורה, עורפית ושקטה במיוחד.קומה 1 מתוך 4, רק שני דיירים בקומה בבניין מתוחזק הכולל מקלט פרטי מסודר וכניסה מטופחת. אבזור כלול: מקרר שארפ (4 דלתות), ארונות הזזה ומזגנים. מיקום: אזור מרכזי ושקט, קרוב לכל מוקדי העניין והתחבורה בעיר. קהל יעד: מתאימה מאוד לזוגות, יחידים הזקוקים לפינת עבודה או לאוכלוסייה מבוגרת. כניסה מידית, שכנים מצוינים

מחיר למ״ר
₪64
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
ארנונה
₪800
ועד
₪100
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים
יצירת קשר
רן תרשיש
תיווך רישיון: 3135104

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (129)
-
4.5 א׳ ₪
70
₪64
3
1
-
615 מ׳
2/4/2026
1.9 מ׳ ₪
84
₪22,619
4
3
1970
64 מ׳
2/1/2026
1.68 מ׳ ₪
55
₪30,545
3
4
1960
581 מ׳
1/22/2026
1.67 מ׳ ₪
53
₪31,509
3
2
1970
753 מ׳
1/18/2026
779 א׳ ₪
53
₪14,698
3
2
1970
100 מ׳
1/13/2026
2.03 מ׳ ₪
80
₪25,312
4
2
1995
286 מ׳
1/11/2026
920 א׳ ₪
63
₪14,603
3
3
2008
409 מ׳
1/1/2026
1.6 מ׳ ₪
53
₪30,188
3
2
1989
253 מ׳
1/1/2026
2.2 מ׳ ₪
75
₪29,333
3
1
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.94%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב חסדאי הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

דירות נוספות של תרשיש רן נדל"ן בע"מ

לכל הדירות
אברבנאל 14, חולון
₪1,540,000
דירה
3 חד׳
קומה 4
65 מ"ר
אברבנאל 14, נאות רחל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
מרבד הקסמים 4-8 חולון
מרבד הקסמים 4-8 חולון
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,190,000
מרבד הקסמים 4, חולון
דף הבית
חולון
גרין ועם
שכונות קרובות
מדלן 2026