PxPixel
העלאת מודעה
שדרות בנימין 90, פארק הים, נתניה
שדרות בנימין 90, פארק הים, נתניה
שדרות בנימין 90, פארק הים, נתניה
שדרות בנימין 90, פארק הים, נתניה
שדרות בנימין 90, פארק הים, נתניה
לכל התמונות · 7
₪12,000

שדרות בנימין 90, פארק הים, נתניה

פנטהאוז להשכרה
מתיווך
5
חדרים
17
קומה
200
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 3x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

פנטהאוז חדש להשכרה בשדרות בנימין 90 נתניה פנטהאוז ברמה גבוהה נוף פתוח ואווירה יוקרתית 5 חדרים מרווחים כ 200 מטר בנוי מרפסת שמש כ 50 מטר מתאים לאירוח וישיבות ערב קומה 17 מתוך 17 קומות פרטיות ושקט מיזוג אוויר מלא ממד מעלית מחסן יחידת הורים מפנקת דוד שמש דלתות רב בריח סורגים 3 חניות פרטיות 2 חדרי רחצה שכר דירה 12000 נכס ייחודי למי שמחפש איכות חיים ברמה גבוהה

מחיר למ״ר
₪60
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
17
שנת בנייה
2025
מרפסת
50 מ״ר
מחסן
7 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שדרות_בנימין_מגרשים_1410_1411_נתניה
יצירת קשר
רן קריספל
תיווך רישיון: 3164279

היסטוריית עסקאות

בסביבה (167)
בבניין וברחוב (1000)
-
12 א׳ ₪
200
₪60
5
17
2025
562 מ׳
4/6/2026
3.55 מ׳ ₪
138
₪25,724
5
9
2025
236 מ׳
3/30/2026
3.31 מ׳ ₪
153
₪21,613
5
2
2026
236 מ׳
3/24/2026
3.43 מ׳ ₪
145
₪23,668
5
13
2026
562 מ׳
3/10/2026
2.95 מ׳ ₪
110
₪26,818
4
1
2025
516 מ׳
3/9/2026
4 מ׳ ₪
130
₪30,769
5
20
2022
236 מ׳
3/9/2026
3.3 מ׳ ₪
153
₪21,568
5
2
2026
445 מ׳
2/26/2026
3.05 מ׳ ₪
103
₪29,580
4
7
2022
562 מ׳
2/16/2026
2.49 מ׳ ₪
106
₪23,461
4
5
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪
תשואה2.77%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

שדרות בנימין הן רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

בטיחות

אודות המשרד

לנדסמן
רשת לנדסמן מעניק שירותי ייעוץ, שיווק ותיווך נדל"ן.
במשרדנו תמצאו מענה לכל שאלה שתיענה ע"י סוכנים בכירים, מובילים ומומחים בשוק הנדל"ן.
אנו מעניקים את שירותינו בעברית, צרפתית, אנגלית ורוסית.
אנו מביאים איתנו נסיון, הפניות למומחים בתחום (כגון: עו"ד, יועצי משכנתאות, ליווי בנקים ועוד), ובעיקר שירות מכל הלב :)
אנו מאמינים במקסימום שירות, מקסימום איכות, מקסימום תוצאות.
מוזמנים בשמחה להתקשר אלינו:
landsman netanya
לעמוד המשרד
סמילנסקי 30, נתניה