PxPixel
העלאת מודעה
שדרות דב הוז 77, נאות רחל, חולון
שדרות דב הוז 77, נאות רחל, חולון
שדרות דב הוז 77, נאות רחל, חולון
שדרות דב הוז 77, נאות רחל, חולון
שדרות דב הוז 77, נאות רחל, חולון
לכל התמונות · 15
₪4,200

שדרות דב הוז 77, נאות רחל, חולון

דירה להשכרה
2
חדרים
3
קומה
59
מ״ר

תיאור הנכס

דירה להשכרה – כניסה 1 במאי דירה נעימה ומשופצת, 59 מ”ר, קומה 3, עורפית ושקטה. דירה מרוהטת חלקית ומוכנה למגורים. בדירה:    •   סלון מרווח    •   חדר שינה עם מיטה זוגית וארון    •   2 מזגנים – בסלון ובחדר    •   מטבח מסודר עם ארונות וכיריים    •   מכונת כביסה    •   מקלחת ושירותים    •   שולחן אוכל וכיסאות    •   שולחן בסלון    •   הדירה משופצת וצבועה 💰 שכר דירה: 4,700 ₪ לחודש 📅 כניסה: 1 במאי 📄 חוזה מסודר עם עורך דין 👥 נדרשים 2 ערבים

מחיר למ״ר
₪71
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
04/2026
קומות בבניין
3
ועד
₪100
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שרת_משה_30_חולון

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (492)
-
4.2 א׳ ₪
59
₪71
2
3
-
348 מ׳
4/21/2026
1.93 מ׳ ₪
74
₪26,038
3
5
2027
526 מ׳
4/6/2026
1.79 מ׳ ₪
66
₪27,121
3
2
1970
882 מ׳
3/29/2026
1.39 מ׳ ₪
79
₪17,588
3
7
2032
437 מ׳
3/24/2026
2.34 מ׳ ₪
74
₪31,621
3
4
2026
882 מ׳
3/16/2026
927.12 א׳ ₪
50
₪18,542
2
2
2031
389 מ׳
3/15/2026
2.08 מ׳ ₪
88
₪23,636
4
5
2018
918 מ׳
3/15/2026
939.88 א׳ ₪
50
₪18,797
2
3
2031
1007 מ׳
3/13/2026
2.2 מ׳ ₪
54
₪40,740
4
1
1980

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה3.09%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
ניל"י 10 חולון
ניל"י 10 חולון
ניל"י 10, חולון
דף הבית
חולון
נאות רחל
שכונות קרובות
מדלן 2026