PxPixel
העלאת מודעה
מירון 2, נוה שאנן, תל אביב יפו
מירון 2, נוה שאנן, תל אביב יפו
מירון 2, נוה שאנן, תל אביב יפו
מירון 2, נוה שאנן, תל אביב יפו
מירון 2, נוה שאנן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪6,199

מירון 2, נוה שאנן, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
6
קומה
64
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להוריד את הניילון ולהיות הראשונים לגור בדירה הזו!! מחיר הזוי לדירה חדשה מהניילון, עם חניה, מחסן, מרפסת, וממ"ד!! בניין בוטיק ליד שוק לוינסקי שכונת נווה שאנן המתחדשת!! דירת 3 חדרים, מטבח משודרג, חדר עם יציאה למרפסת שמש וכל זה במחיר מציאה.. מרחק קצר מיהודה הלוי,רוטשילד,החשמל, וכל משרדי ההיי טק במנחם בגין. לגור בחוכמה בדירה משודרגת עם גמרים גבוהים, בחצי מחיר! ולרכוב באופניים לכל מה שתל אביב מציעה לכם!

מחיר למ״ר
₪97
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
על עמודים
כן
מרפסת
8 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
פייבל_11_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
אברהם ג'רבי
תיווך רישיון: 3224659

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (75)
-
6.2 א׳ ₪
64
₪96
3
6
-
162 מ׳
4/12/2026
3.39 מ׳ ₪
53
₪63,905
2
15
2029
162 מ׳
4/12/2026
3.42 מ׳ ₪
53
₪64,471
2
16
2029
162 מ׳
3/31/2026
3.27 מ׳ ₪
68
₪48,130
2
10
2029
162 מ׳
3/31/2026
3.32 מ׳ ₪
67
₪49,569
2
12
2029
162 מ׳
3/31/2026
3.37 מ׳ ₪
68
₪49,600
2
15
2029
162 מ׳
3/31/2026
3.35 מ׳ ₪
68
₪49,227
2
14
2029
550 מ׳
3/12/2026
2.99 מ׳ ₪
88
₪33,977
4
ק
2027
550 מ׳
3/3/2026
2.35 מ׳ ₪
59
₪39,884
3
ק
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר48 א׳ ₪
תשואה2.55%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב מירון הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של הבניין חברה לשיווק נדל"ן

לכל הדירות
משגב עם 16, תל אביב יפו
₪2,550,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
105 מ"ר
משגב עם 16, קרית שלום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪2,430,000
הגדוד העברי 60, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה שאנן
שכונות קרובות