PxPixel
העלאת מודעה
הרב קוק 32, כרם התימנים, תל אביב יפו
הרב קוק 32, כרם התימנים, תל אביב יפו
הרב קוק 32, כרם התימנים, תל אביב יפו
הרב קוק 32, כרם התימנים, תל אביב יפו
הרב קוק 32, כרם התימנים, תל אביב יפו
לכל התמונות · 10
₪5,000

הרב קוק 32, כרם התימנים, תל אביב יפו

סטודיו/לופט להשכרה
1
חדרים
קרקע
קומה
27
מ״ר

תיאור הנכס

הסטודיו עבר שיפוץ כלילי הכול חדש לגמרי הדירה מגיעה מרוהטת לחלוטין יש פטיו פרטי מרוהט לחלוטין וכניסה פרטית המנעול חכם עם קוד כניסה 300 מטר מהים סביבה צעירה , מסביב בתי קפה רבים , שוק הכרמל במרחק 2 דק הליכה השכונה הכי מדהימה שיש קיום בתל אביב כרם התמנים ובמרחק פסיעה מהים והשוק המחיר כולל את כול החשבונות: שכר דירה, חשמל,מיים, וועד בית, ארנונה, אינטרנט מרוהט לחלוטין כולל אביזרי מטבח מקלחת מצעי מיטה מגבות סכו״ם מיטה מזרן חדש 2 מטר על ,1.90 תמי 4, מכונת קפה ועוד… ועוד…. אין צורך להביא כלום

מחיר למ״ר
₪185
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
מרפסת
11 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אלכסנדר ינאי 12-14 תל אביב יפו

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (151)
-
5 א׳ ₪
27
₪185
1
ק
-
166 מ׳
3/17/2026
2.8 מ׳ ₪
44
₪63,636
3
3
1993
151 מ׳
2/15/2026
3.15 מ׳ ₪
49
₪64,285
2
1
1950
190 מ׳
1/25/2026
11.22 מ׳ ₪
79
₪142,075
3
11
2031
373 מ׳
1/15/2026
8.06 מ׳ ₪
95
₪84,806
4
5
2032
183 מ׳
1/7/2026
10 מ׳ ₪
113
₪88,495
4
2
2023
124 מ׳
12/15/2025
1 מ׳ ₪
62
₪16,129
3
1
1920
177 מ׳
11/30/2025
14.1 מ׳ ₪
130
₪108,474
5
5
2025
190 מ׳
11/23/2025
15.14 מ׳ ₪
111
₪136,396
4
10
2031

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר74 א׳ ₪
תשואה2.5%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2029

אופי הרחוב

רחוב הכובשים הסמוך, הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪8,000
מתיווך
אחר
חדר אחד
קומת קרקע
17 מ"ר
כרם התימנים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
המשנה 5 תל אביב
המשנה 5 תל אביב
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
המשנה 5, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
כרם התימנים
שכונות קרובות
מדלן 2026