PxPixel
העלאת מודעה
₪18,000

בשכונת נוה אביבים, תל אביב יפו

פנטהאוז להשכרה
מתיווך
5
חדרים
8
קומה
135
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x

מחיר למ״ר
₪133
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
8
מרפסת
60 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
המבדיל_26_רמת_גן
יצירת קשר
מיכל
תיווך רישיון: 30514134

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (104)
-
18 א׳ ₪
135
₪133
5
8
-
373 מ׳
4/16/2026
7.5 מ׳ ₪
142
₪52,799
5
8
2027
620 מ׳
4/13/2026
6.88 מ׳ ₪
121
₪56,818
5
ק
2024
299 מ׳
4/9/2026
5.16 מ׳ ₪
109
₪47,293
5
1
2026
301 מ׳
3/19/2026
5.4 מ׳ ₪
104
₪51,942
4
6
2026
322 מ׳
2/25/2026
5.95 מ׳ ₪
112
₪53,125
4
7
2026
322 מ׳
2/18/2026
5.15 מ׳ ₪
112
₪45,982
4
1
2026
365 מ׳
2/17/2026
3.52 מ׳ ₪
116
₪30,344
4.5
ק
2029
64 מ׳
2/8/2026
3.05 מ׳ ₪
58
₪52,586
3
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר53 א׳ ₪
תשואה2.02%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2028

אופי הרחוב

רחוב ברגסון הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של VALOR נכסים והשקעות בנדל"ן

לכל הדירות
אורי צבי גרינברג 1, תל אביב יפו
₪4,800,000
דירה
4 חד׳
קומה 8
115 מ"ר
אזורי חן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הסבוראים 9, תל אביב יפו
הסבוראים 9, תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
10 קומות
הסבוראים 9, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה אביבים
שכונות קרובות
מדלן 2026