PxPixel
העלאת מודעה
נווה צדק, תל אביב יפו
נווה צדק, תל אביב יפו
נווה צדק, תל אביב יפו
נווה צדק, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪35,000

בשכונת נווה צדק, תל אביב יפו

פנטהאוז להשכרה
קומה
152
מ״ר

יתרונות הנכס

מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בבניין בוטיק חדש ומפואר בנווה צדק. עדיין לא גר בה אף אחד. דירת פנטהאוז דופלקס מרווחת ומוארת. קומה 2 ו-3 עם מעלית גודל: 152 מ"ר + 79 מ"ר של מרפסות. 4 חדרים (חדר מאסטר אחד עם חדר רחצה פרטי + ממ''ד + חדר שינה) כולל מוצרי חשמל במטבח וגופי התאורה חניה במעלית (עד גובה ומשקל מסוימים) כניסה אפשרית בחודש הקרוב, ממתינה לאישור העירייה.

מחיר למ״ר
₪230
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
שנת בנייה
2025
מרפסת
79 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מטמון_10_תל_אביב
יצירת קשר
שרה
תיווך רישיון: 1

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (141)
-
35 א׳ ₪
152
₪230
4
2
2025
258 מ׳
3/17/2026
3.1 מ׳ ₪
40
₪77,500
2
1
2027
157 מ׳
2/12/2026
11.5 מ׳ ₪
94
₪122,340
2.5
ק
2027
170 מ׳
1/7/2026
4.89 מ׳ ₪
51
₪95,980
2
2
2019
266 מ׳
12/9/2025
10.4 מ׳ ₪
160
₪65,000
4
ק
2021
357 מ׳
11/12/2025
3.85 מ׳ ₪
52
₪74,038
2
15
2007
357 מ׳
10/29/2025
4.5 מ׳ ₪
58
₪77,586
2
21
2007
388 מ׳
8/7/2025
16 מ׳ ₪
144
₪111,111
5
19
2016
434 מ׳
7/31/2025
7.6 מ׳ ₪
108
₪70,370
2
ק
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר78 א׳ ₪
תשואה2.95%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של נווה צדק נכסים

לכל הדירות
מחנה יוסף 17, תל אביב יפו
₪4,800
סטודיו/לופט
חדר אחד
קומת קרקע
40 מ"ר
נווה צדק

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בארי 18-22 , תל אביב
בארי 18-22 , תל אביב
באר יעקב 18, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נווה צדק
שכונות קרובות
מדלן 2026