PxPixel
העלאת מודעה
גני אביב, לוד
גני אביב, לוד
גני אביב, לוד
גני אביב, לוד
גני אביב, לוד
לכל התמונות · 6
₪7,500

בשכונת גני אביב, לוד

דירת גן להשכרה
מתיווך
5
חדרים
קרקע
קומה
135
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
גינה
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירת גן 5 חד' ברחוב פורצי מסך הברזל - פרויקט של אבני דרך, חדשה ומהממת ! ממוקמת ברובע הבינלאומי - קדמת ניר צבי. בקרבת כביש 1 וכביש 200 החדש - גישה מהירה לכל אזור המרכז ! יחידת הורים . 3 שירותים ו-2 מקלחות. גינה ענקית - 75 מ"ר . חנייה פרטית. לכניסה מיידית .

מחיר למ״ר
₪56
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
שטח גינה
135 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יניב כהן
תיווך רישיון: 31139170

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (0)
-
7.5 א׳ ₪
135
₪55
5
ק
-
938 מ׳
4/12/2026
1.17 מ׳ ₪
52
₪22,500
3
1
1995
496 מ׳
3/30/2026
1.15 מ׳ ₪
54
₪21,296
3
2
2006
122 מ׳
3/17/2026
2.5 מ׳ ₪
122
₪20,491
5.5
4
2022
665 מ׳
3/12/2026
1.1 מ׳ ₪
54
₪20,370
3
2
2000
122 מ׳
3/12/2026
2.65 מ׳ ₪
122
₪21,721
5.5
3
2022
257 מ׳
3/12/2026
1.43 מ׳ ₪
73
₪19,589
4
3
1980
211 מ׳
3/4/2026
1.45 מ׳ ₪
106
₪13,679
4
3
1990
814 מ׳
3/1/2026
1.53 מ׳ ₪
76
₪20,131
4
ק
1997

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה3.31%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

דירות נוספות של פיור נדלן

לכל הדירות
חללי מינכן 4, לוד
₪1,780,000
דירה
4 חד׳
קומה 1
83 מ"ר
חללי מינכן 4, גבעת הזיתים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בלוד
PATIO בן שמן
PATIO בן שמן
דירות 7-4 חד׳
23 קומות
החל מ - ₪2,490,000
לוד
דף הבית
לוד
גני אביב
שכונות קרובות
מדלן 2026