PxPixel
העלאת מודעה
ארלוזורוב 82, הבורסה, רמת גן
ארלוזורוב 82, הבורסה, רמת גן
ארלוזורוב 82, הבורסה, רמת גן
ארלוזורוב 82, הבורסה, רמת גן
ארלוזורוב 82, הבורסה, רמת גן
לכל התמונות · 6
₪10,800

ארלוזורוב 82, הבורסה, רמת גן

דירה להשכרה
3
חדרים
24
קומה
90
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה ללא תיווך דירת יוקרה בפרויקט EXCHANGE, רמת גן דירה עורפית, קומה 24, נוף לים בניין חדש ומרהיב בשכונת הראשונים – אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר בגוש דן! דירת 3 חדרים בשטח של כ־90 מ"ר כולל מרפסת מרווחת. הדירה מעוצבת על ידי מעצבת על מיכל האן! חניה תת-קרקעית פרטית כלולה! מתקני הבניין ברמה הגבוהה ביותר: • בריכת אינפיניטי חצי אולימפית • חדר כושר מאובזר ומפואר • לאונג' עסקים יוקרתי מפרט הדירה: • מערכת בית חכם לנוחות מקסימלית • חימום תת רצפתי • מערכת מיזוג VRF מתקדמת • מטבח איכותי עם גימור פרקט

מחיר למ״ר
₪120
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
55
שנת בנייה
2026
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ארלוזורוב_84_רמת_גן

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
10.8 א׳ ₪
90
₪120
3
24
2026
546 מ׳
4/20/2026
1.95 מ׳ ₪
48
₪40,625
2
24
2000
546 מ׳
3/15/2026
1.95 מ׳ ₪
48
₪40,625
2
32
2005
546 מ׳
2/3/2026
2.5 מ׳ ₪
64
₪39,062
2
24
1998
379 מ׳
1/29/2026
430.7 א׳ ₪
26
₪16,565
1
2
1970
379 מ׳
12/14/2025
3.95 מ׳ ₪
124
₪31,854
4
21
2015
322 מ׳
12/2/2025
750 א׳ ₪
19
₪39,473
1
ק
1991
470 מ׳
11/20/2025
600 א׳ ₪
26
₪23,076
1
ק
1970
271 מ׳
11/9/2025
2.7 מ׳ ₪
77
₪35,064
3
4
2005

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר40 א׳ ₪
תשואה3.13%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪8,000
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 2
96 מ"ר
הבורסה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
EXCHANGE רמת גן
EXCHANGE רמת גן
דירות 4-3 חד׳
55 קומות
ארלוזורוב 84, רמת גן
דף הבית
רמת גן
הבורסה
שכונות קרובות
מדלן 2026