PxPixel
העלאת מודעה
קדם , עג'מי, תל אביב יפו
קדם , עג'מי, תל אביב יפו
קדם , עג'מי, תל אביב יפו
קדם , עג'מי, תל אביב יפו
קדם , עג'מי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪13,500

קדם , עג'מי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
120
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירת 4 חדרים בפרויקט חדש בנמל יפו ברחוב קדם פינת שערי ניקנור. 110 מטר + 10 מטר מרפסת שמש מעלית חנייה כניסה מיידית. 2 מקלחות + שירותי אורחים.

מחיר למ״ר
₪113
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ועד
₪700
מרפסת
15 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מרים_החשמונאית_10_20_תל_אביב
יצירת קשר
ערן אליוף
תיווך רישיון: 3144087

היסטוריית עסקאות

בסביבה (906)
בבניין וברחוב (60)
-
13.5 א׳ ₪
120
₪112
4
1
-
599 מ׳
2/25/2026
4.6 מ׳ ₪
99
₪46,464
4
1
1960
202 מ׳
1/7/2026
2.52 מ׳ ₪
100
₪25,150
4
1
1970
500 מ׳
12/28/2025
4.8 מ׳ ₪
181
₪26,519
4
ק
2020
290 מ׳
9/28/2025
3.2 מ׳ ₪
74
₪43,243
2.5
ק
1920
983 מ׳
7/24/2025
5.3 מ׳ ₪
115
₪46,086
4
2
2019
1354 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
93
₪28,817
4
2
1987
1354 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
80
₪33,500
4
2
1987
612 מ׳
6/23/2025
3.18 מ׳ ₪
86
₪36,976
4
1
2003

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2027

אופי הרחוב

רחוב קדם הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של Alayof Group

לכל הדירות
שמואל ירחינאי 6, תל אביב יפו
₪8,500
3 חד׳
קומת קרקע
130 מ"ר
שמואל ירחינאי 6, צהלון ושיכוני חסכון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בילטמור 8, תל אביב יפו
בילטמור 8, תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
בילטמור 8, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
עג'מי
שכונות קרובות