PxPixel
העלאת מודעה
בן עטר 12, פלורנטין, תל אביב יפו
בן עטר 12, פלורנטין, תל אביב יפו
בן עטר 12, פלורנטין, תל אביב יפו
בן עטר 12, פלורנטין, תל אביב יפו
בן עטר 12, פלורנטין, תל אביב יפו
לכל התמונות · 11
₪6,900

בן עטר 12, פלורנטין, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
53
מ״ר

יתרונות הנכס

מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

חדש להשכרה בשיווק ברח' בן עטר, פלורנטין, בתל אביב דירת 2 חד' כ-53 מ"ר מרוהטת קומה 2 + 2 מעליות מטבח אביבי עורפית ושקטה במיקום מבוקש (בן עטר פינת סלמה) ריהוט וציוד הקיים בדירה: מיטה ארון טלוויזיות סלון וחדר שינה אי מטבח כסאות אי ספה שולחן סלון מזנון מקרר מדיח כיריים מנורות רשתות

מחיר למ״ר
₪130
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
02/2026
קומות בבניין
5
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
GO_TEL_AVIV
יצירת קשר
רן ליבוביץ'
תיווך רישיון: 316130

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (128)
-
6.9 א׳ ₪
53
₪130
2
2
-
124 מ׳
4/13/2026
2.5 מ׳ ₪
47
₪53,191
2
3
2003
395 מ׳
3/17/2026
2.14 מ׳ ₪
31
₪69,032
2
8
2008
378 מ׳
3/12/2026
4.2 מ׳ ₪
72
₪58,333
3
3
2022
395 מ׳
3/12/2026
1.48 מ׳ ₪
31
₪47,580
2
2
2010
292 מ׳
3/10/2026
3.69 מ׳ ₪
49
₪75,306
2
4
2026
363 מ׳
3/8/2026
5.2 מ׳ ₪
143
₪36,363
5
ק
2026
395 מ׳
2/23/2026
2 מ׳ ₪
36
₪55,555
2
2
2005
442 מ׳
2/19/2026
4.53 מ׳ ₪
69
₪65,710
2
7
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר54 א׳ ₪
תשואה2.49%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב בן עטר הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
4/10
בתי ספר
4/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של רן ליבוביץ real estate

לכל הדירות
וייצמן 102, נתניה
₪1,650,000
דירה
3 חד׳
קומה 1
71 מ"ר
וייצמן 102, מרכז העיר צפון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
קומפלקס julie הרצל 91 ת״א
קומפלקס julie הרצל 91 ת״א
דירות 2 חד׳
9 קומות
הרצל 91, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פלורנטין
שכונות קרובות
מדלן 2026