PxPixel
העלאת מודעה
שדרות בנימין 68, מרכז העיר דרום, נתניה
שדרות בנימין 68, מרכז העיר דרום, נתניה
שדרות בנימין 68, מרכז העיר דרום, נתניה
שדרות בנימין 68, מרכז העיר דרום, נתניה
שדרות בנימין 68, מרכז העיר דרום, נתניה
לכל התמונות · 6
₪6,300

שדרות בנימין 68, מרכז העיר דרום, נתניה

דירה להשכרה
קומה
99
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית
מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה במרכז הטוב של נתניה - שד' בינימין ! דירת 4 חדרים, 99 מטר עורפית ושקטה, מעלית וחניה על בסיס מקום פנוי, פינוי 1/8/26, מרוהטת לתיאום: דולב

מחיר למ״ר
₪64
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
07/2026
קומות בבניין
5
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,400
ועד
₪250
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
AZORIM_HAZUK_NETANYA
יצירת קשר
מנדי קוקוש
תיווך רישיון: 30728392

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
6.3 א׳ ₪
99
₪63
4
4
-
1201 מ׳
3/26/2026
3.95 מ׳ ₪
103
₪38,349
4
4
2028
569 מ׳
3/26/2026
1.7 מ׳ ₪
69
₪24,637
3.5
1
1970
538 מ׳
3/26/2026
3 מ׳ ₪
130
₪23,076
5
8
2021
1048 מ׳
3/12/2026
3.21 מ׳ ₪
105
₪30,595
4
5
2025
591 מ׳
3/5/2026
1.66 מ׳ ₪
63
₪26,349
2.5
3
1960
683 מ׳
3/1/2026
1.69 מ׳ ₪
65
₪26,000
3
ק
1960
247 מ׳
2/26/2026
1.9 מ׳ ₪
95
₪20,000
5
3
1970
538 מ׳
2/26/2026
2.45 מ׳ ₪
95
₪25,789
4
1
2021

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר24 א׳ ₪
תשואה2.78%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

שדרות בנימין הן רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של MyCasa נתניה

לכל הדירות
בן אליעזר 5, נתניה
₪1,890,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 4
113 מ"ר
בן אליעזר 5, מרכז העיר דרום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
ימים הצעירה נתניה
ימים הצעירה נתניה
דירות 6-3 חד׳
24 קומות
שניאור זלמן 18, נתניה
דף הבית
נתניה
מרכז העיר דרום
שכונות קרובות
מדלן 2026