PxPixel
העלאת מודעה
סיטקוב 4, צפון מזרח העיר, רחובות
סיטקוב 4, צפון מזרח העיר, רחובות
סיטקוב 4, צפון מזרח העיר, רחובות
סיטקוב 4, צפון מזרח העיר, רחובות
סיטקוב 4, צפון מזרח העיר, רחובות
לכל התמונות · 12
₪6,200

סיטקוב 4, צפון מזרח העיר, רחובות

דירה להשכרה
4
חדרים
3
קומה
110
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x

מחיר למ״ר
₪56
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
מרפסת
2 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_115_132_באר_יעקב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (62)
-
6.2 א׳ ₪
110
₪56
4
3
-
376 מ׳
4/29/2026
3.3 מ׳ ₪
110
₪30,000
4
3
2028
376 מ׳
4/20/2026
3.3 מ׳ ₪
110
₪30,000
4
5
2028
278 מ׳
4/16/2026
2.2 מ׳ ₪
82
₪26,829
4
2
1970
247 מ׳
4/13/2026
616.67 א׳ ₪
73
₪8,447
3
4
1970
357 מ׳
4/12/2026
4.1 מ׳ ₪
141
₪29,078
6
6
2030
314 מ׳
4/6/2026
2.46 מ׳ ₪
132
₪18,636
5
4
1970
462 מ׳
3/31/2026
3.83 מ׳ ₪
120
₪31,916
5
7
2028
236 מ׳
3/30/2026
1.92 מ׳ ₪
66
₪29,090
3
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.17%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2030

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪5,100
TOP10 במדד המתווכים
דירה
4 חד׳
קומה 2
96 מ"ר
צפון מזרח העיר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברחובות
ויצמן 23 רחובות
ויצמן 23 רחובות
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,950,000
ויצמן 23, רחובות
דף הבית
רחובות
צפון מזרח העיר
שכונות קרובות
מדלן 2026