PxPixel
העלאת מודעה
לבונטין 13, הדר הכרמל, חיפה
לבונטין 13, הדר הכרמל, חיפה
לבונטין 13, הדר הכרמל, חיפה
לבונטין 13, הדר הכרמל, חיפה
לבונטין 13, הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 7
₪2,500

לבונטין 13, הדר הכרמל, חיפה

דירה להשכרה
קומה
40
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
חיות מחמד

תיאור הנכס

ללא תיווך דירת 2 חד׳ משופצת עד היסוד ומלאה עם כל מה שצריך- מקרר, ספה, מיטה ועוד כתובת: לבונטין 13 חיפה באזור יש אוטובוס וחנויות במרחק הליכה תאריך כניסה: מיידית שכירות: 2,500 בחודש כולל חשבונות

מחיר למ״ר
₪63
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רחל_4_חיפה
יצירת קשר
האדי יוסף
תיווך רישיון: 31928652

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (184)
-
2.5 א׳ ₪
40
₪62
2
3
-
921 מ׳
5/3/2026
1.15 מ׳ ₪
47
₪24,468
3
1
1970
823 מ׳
4/21/2026
1.22 מ׳ ₪
64
₪19,062
3
3
1970
1121 מ׳
4/19/2026
1.3 מ׳ ₪
62
₪20,967
4
2
1930
316 מ׳
3/30/2026
800 א׳ ₪
42
₪19,047
2
1
1970
1067 מ׳
3/26/2026
800 א׳ ₪
50
₪16,000
2
3
1940
1291 מ׳
3/22/2026
845 א׳ ₪
51
₪16,568
3
ק
1940
635 מ׳
3/22/2026
283.33 א׳ ₪
49
₪5,782
2.5
ק
1930
444 מ׳
3/16/2026
1 מ׳ ₪
65
₪15,384
3
ק
1940

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר17 א׳ ₪
תשואה3.13%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
4/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של כנרת החזקות

לכל הדירות
שדרות מח"ל 37, חיפה
₪1,850,000
4 חד׳
קומה 9
90 מ"ר
שדרות מח"ל 37, קרית חיים מערבית

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
ברל כצנלסון 84-86 חיפה
ברל כצנלסון 84-86 חיפה
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
ברל כצנלסון 84, חיפה
דף הבית
חיפה
הדר הכרמל
שכונות קרובות
מדלן 2026