PxPixel
העלאת מודעה
הגבעות 18, רמת יוסף, בת ים
הגבעות 18, רמת יוסף, בת ים
הגבעות 18, רמת יוסף, בת ים
הגבעות 18, רמת יוסף, בת ים
הגבעות 18, רמת יוסף, בת ים
לכל התמונות · 17
₪3,999

הגבעות 18, רמת יוסף, בת ים

דירה להשכרה
קומה
60
מ״ר

תיאור הנכס

ענקית גדולה ומוארת , מרכזית ושקטה , באזור המבוקש ,2 דירות בקומה , משופצת וממוזגת , מאובזרת חלקית, במרחק הליכה לקניון למרכז לתחבורה ולרכבות , קרובה למוסדות חינוך ורפואה וליציאה לכביש המהיר בהזדמנות .. גמיש

מחיר למ״ר
₪67
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קובי אליאב
תיווך רישיון: 312108614

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (122)
-
4 א׳ ₪
60
₪66
2
1
-
286 מ׳
4/19/2026
1.5 מ׳ ₪
49
₪30,612
2
5
2025
423 מ׳
4/12/2026
1.6 מ׳ ₪
56
₪28,571
2.5
3
1960
441 מ׳
4/12/2026
2.48 מ׳ ₪
74
₪33,470
3
4
2028
478 מ׳
3/31/2026
260.76 א׳ ₪
9
₪28,973
4
39
2026
478 מ׳
3/16/2026
329.06 א׳ ₪
11
₪29,914
4
40
2021
547 מ׳
3/16/2026
1.25 מ׳ ₪
74
₪16,956
3
24
2026
478 מ׳
3/15/2026
2.01 מ׳ ₪
57
₪35,254
2
13
2026
478 מ׳
2/26/2026
1.98 מ׳ ₪
57
₪34,728
2
11
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר32 א׳ ₪
תשואה2.01%

תחבורה

בניה חדשה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של תיווך שיא מרכז

לכל הדירות
עירית 5, תל אביב יפו
₪1,999,999
דירה
3 חד׳
קומה 4
74 מ"ר
עירית 5, נוה גולן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
דף הבית
בת ים
רמת יוסף
שכונות קרובות
מדלן 2026