PxPixel
העלאת מודעה
שלמה קפלנסקי 57, כפר גנים ג, פתח תקווה
שלמה קפלנסקי 57, כפר גנים ג, פתח תקווה
שלמה קפלנסקי 57, כפר גנים ג, פתח תקווה
שלמה קפלנסקי 57, כפר גנים ג, פתח תקווה
שלמה קפלנסקי 57, כפר גנים ג, פתח תקווה
לכל התמונות · 11
₪9,200,000
10
חדרים
קרקע
קומה
320
מ״ר

שלמה קפלנסקי 57, כפר גנים ג, פתח תקווה

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 5x
שירותים 5x
גינה
מרפסת 2x
ממ״ד

תיאור הנכס

דו משפחתי למכירה בכפר גנים ג', ברחוב המבוקש ביותר בשכונה, גובל בנווה עוז. בית בנוי כ 320 מר, פרוס על 4 מפלסים מושקע ומשפוץ!. 10 חדרים מרווחים, בניהם יחידת מתבגר ומרפסת, חדר כביסה עם מרפסת שירות, 3 חדרי שינה,2 יחידות דיור מניבות עם כניסה נפרדת!. הנכס משופץ, מתוחזק ברמה גבוהה , חימום מים בגז, רחוב מרווח עם חניה סמוך לתחבורה ציבורית, מרכזי קניות, בית ספר יסודי, בתי כנסת. לרציניים בלבד. ללא תיווך!

מה ההון העצמי שלך?
₪4,600,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪4,600,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪30,511
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪28,750
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
ארנונה
₪2,400
ועד
₪1
שטח גינה
160 מ״ר
מרפסת 1
3 מ״ר
מרפסת 2
40 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הנביאים_17_פתח_תקווה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (71)
-
9.2 מ׳ ₪
320
₪28,750
10
ק
-
1043 מ׳
4/27/2026
2.54 מ׳ ₪
112
₪22,678
3
4
2006
276 מ׳
4/23/2026
3.95 מ׳ ₪
128
₪30,859
5
6
2009
893 מ׳
3/24/2026
3.82 מ׳ ₪
125
₪30,560
6
3
2003
1169 מ׳
3/23/2026
2.9 מ׳ ₪
113
₪25,663
5
5
1990
384 מ׳
3/18/2026
3.5 מ׳ ₪
114
₪30,701
5
4
2016
369 מ׳
3/15/2026
3.48 מ׳ ₪
131
₪26,564
5
5
2008
311 מ׳
2/23/2026
3.77 מ׳ ₪
143
₪26,363
6
6
2018
536 מ׳
2/19/2026
2.65 מ׳ ₪
84
₪31,547
3
2
2003

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.83%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
RENEW פסגת הדר
RENEW פסגת הדר
שאול חרנם 2, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
כפר גנים ג
שכונות קרובות
מדלן 2026