PxPixel
העלאת מודעה
קופלמן , נווה עוז, פתח תקווה
קופלמן , נווה עוז, פתח תקווה
קופלמן , נווה עוז, פתח תקווה
קופלמן , נווה עוז, פתח תקווה
קופלמן , נווה עוז, פתח תקווה
לכל התמונות · 13
₪14,000

קופלמן , נווה עוז, פתח תקווה

בית פרטי להשכרה
מתיווך
7
חדרים
קרקע
קומה
250
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
גינה
מחסן
ממ״ד

תיאור הנכס

ל ה ש כ ר ה לטווח ארוך בנווה עוז החדשה. Prime Location! מיקום שקט ומבוקש. קוטג' חדיש. בנוי כ 250מ"ר בארבעה מפלסים. עם מרתף כניסה מתוך הבית. מיזוג בכל חדר. חצר גדולה. מיידי.

מחיר למ״ר
₪56
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
ארנונה
₪3,000
שטח גינה
100 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אמסטרדם_6_פתח_תקווה
יצירת קשר
אבי
תיווך רישיון: 3143470

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (11)
-
14 א׳ ₪
250
₪56
7
ק
-
139 מ׳
2/10/2026
4.21 מ׳ ₪
125
₪33,703
5
7
2027
139 מ׳
12/15/2025
3.41 מ׳ ₪
110
₪31,024
4
7
2027
451 מ׳
12/10/2025
6.03 מ׳ ₪
-
-
6
ק
2027
451 מ׳
11/16/2025
4.01 מ׳ ₪
131
₪30,631
5
5
2027
139 מ׳
8/31/2025
4.28 מ׳ ₪
125
₪34,261
5
7
2027
436 מ׳
8/14/2025
2.75 מ׳ ₪
118
₪23,305
4
2
2010
835 מ׳
7/11/2025
4.4 מ׳ ₪
292
₪15,068
7
ק
1970
139 מ׳
7/8/2025
3.74 מ׳ ₪
126
₪29,671
5
1
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה1.44%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של Ederealestate - "אדר נכסים"

לכל הדירות
אופיר 1, פתח תקווה
₪1,450,000
דירה
2 חד׳
קומה 3
46 מ"ר
אופיר , אחדות

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
OZ Blend
OZ Blend
דירות 6-4 חד׳
8 קומות
דגניה 7, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
נווה עוז
שכונות קרובות
מדלן 2026