PxPixel
העלאת מודעה
סמדר 37, התקווה, תל אביב יפו
סמדר 37, התקווה, תל אביב יפו
סמדר 37, התקווה, תל אביב יפו
סמדר 37, התקווה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪3,150

סמדר 37, התקווה, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
30
מ״ר

תיאור הנכס

דירת 2 ח

מחיר למ״ר
₪105
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שרת_משה_64_תל_אביב
יצירת קשר
אביאל סטנקוביץ
תיווך רישיון: 323618

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (39)
-
3.15 א׳ ₪
30
₪105
2
ק
-
53 מ׳
2/17/2026
1.98 מ׳ ₪
85
₪23,294
4
1
2022
641 מ׳
2/10/2026
2.74 מ׳ ₪
85
₪32,235
4
1
1996
489 מ׳
1/20/2026
1.55 מ׳ ₪
56
₪27,678
3
2
1960
481 מ׳
1/19/2026
1.6 מ׳ ₪
75
₪21,333
3
2
1950
350 מ׳
12/25/2025
900 א׳ ₪
61
₪14,754
2
2
1950
336 מ׳
12/17/2025
870 א׳ ₪
25
₪34,800
1
1
1985
134 מ׳
12/10/2025
120 א׳ ₪
24
₪5,000
1.5
1
1950
271 מ׳
11/10/2025
1.7 מ׳ ₪
61
₪27,868
3
1
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה3.32%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2030

אופי הרחוב

רחוב סמדר הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של קבוצת נכסי אריאל

לכל הדירות
קישון 12, נוף הגליל
₪1,800
דירה
3 חד׳
60 מ"ר
קישון 12, נוף יזרעאל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ויצמן 50 תל אביב
ויצמן 50 תל אביב
דירות 3 חד׳
9 קומות
ויצמן 50, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
התקווה
שכונות קרובות
מדלן 2026