PxPixel
העלאת מודעה
₪11,800

בשכונת טללים, שוהם

קוטג' להשכרה
מתיווך
6
חדרים
קרקע
קומה
170
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה קוטג' טורי בשכונת טללים בשוהם 6 חדרים+ מרתף, כניסה באוגוסט, תמונות בפרטי. לפרטים נוספים, שמעון

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
07/2026
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
שמעון אבוחצירה
תיווך רישיון: 0502919039

היסטוריית עסקאות

בסביבה (122)
בבניין וברחוב (118)
-
11.8 א׳ ₪
170
₪69
6
ק
-
229 מ׳
7/30/2025
3 מ׳ ₪
97
₪30,927
4
2
1997
266 מ׳
4/18/2024
4.61 מ׳ ₪
153
₪30,130
5
1
1998
302 מ׳
2/9/2024
4.5 מ׳ ₪
136
₪33,088
5
1
2003
247 מ׳
8/10/2023
3.17 מ׳ ₪
97
₪32,628
4
2
1999
304 מ׳
8/8/2023
4.63 מ׳ ₪
139
₪33,277
5
1
1997
233 מ׳
5/15/2023
9.2 מ׳ ₪
256
₪35,937
6
1
2001
296 מ׳
3/6/2023
4.45 מ׳ ₪
140
₪31,785
5
1
2000
237 מ׳
2/14/2023
6.6 מ׳ ₪
198
₪33,333
6
1
1997

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של רימקס נדלן פרימיום - שוהם

לכל הדירות
מכבים 12, שוהם
₪5,000
חדר אחד
קומת קרקע
50 מ"ר
רקפות
דף הבית
שוהם
טללים
שכונות קרובות
מדלן 2026