PxPixel
העלאת מודעה
אשתורי הפרחי , הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
אשתורי הפרחי , הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
אשתורי הפרחי , הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
אשתורי הפרחי , הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
אשתורי הפרחי , הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪8,400

אשתורי הפרחי , הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
60
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה במתחם בזל המבוקש דירת 2 חדרים בגודל של כ-60 מטר, בקומה 2.5 . מקלחת ושרותים משופצים . כניסה 1/4/2026

מחיר למ״ר
₪140
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
03/2026
קומות בבניין
2
על עמודים
כן
ארנונה
₪490
ועד
₪150
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_110_מתחם_אשכול_תל_אביב
יצירת קשר
רותי שיקה
תיווך רישיון: 31037723

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (104)
-
8.4 א׳ ₪
60
₪140
2
-
-
295 מ׳
4/20/2026
4.5 מ׳ ₪
79
₪56,962
3
5
2025
470 מ׳
3/23/2026
6.76 מ׳ ₪
100
₪67,584
4
5
2027
802 מ׳
3/19/2026
4.1 מ׳ ₪
68
₪60,294
3
4
2029
612 מ׳
3/17/2026
5.9 מ׳ ₪
72
₪81,944
3
5
2027
412 מ׳
3/12/2026
5.45 מ׳ ₪
80
₪68,125
3
5
2028
564 מ׳
3/5/2026
3.33 מ׳ ₪
53
₪62,735
2
6
2028
645 מ׳
2/26/2026
3.25 מ׳ ₪
62
₪52,419
3
3
1950
360 מ׳
2/26/2026
3.5 מ׳ ₪
66
₪53,030
4
3
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר64 א׳ ₪
תשואה2.34%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2029

אופי הרחוב

רחוב אשתורי הפרחי הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של בית פתוח - בית ממכר נכסים

לכל הדירות
בן שפרוט 21, תל אביב יפו
₪7,680,000
דירה
5 חד׳
קומה 4
134 מ"ר
בן שפרוט 21, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ecocity באלכסנדר ינאי 12-14 תל אביב יפו
ecocity באלכסנדר ינאי 12-14 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
אלכסנדר ינאי 12, תל אביב יפו