PxPixel
העלאת מודעה
₪2,300

יעקב מדהלה 4, שעריים, רחובות

יחידת דיור להשכרה
1
חדרים
קרקע
קומה
20
מ״ר

תיאור הנכס

דירת חדר ליחיד מרוהטת חלקית: מיטה , ארון ומקרר קטן. המחיר לא כולל : חשמל ומים (לפי צריכה)

מחיר למ״ר
₪115
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_150_קרית_משה_רחובות

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (37)
-
2.3 א׳ ₪
20
₪115
1
ק
-
391 מ׳
5/6/2026
1.85 מ׳ ₪
86
₪21,511
4
1
1970
193 מ׳
4/29/2026
2.8 מ׳ ₪
122
₪22,950
5
3
2020
698 מ׳
4/23/2026
1.78 מ׳ ₪
79
₪22,468
4
8
1980
391 מ׳
4/19/2026
1.74 מ׳ ₪
84
₪20,714
4
4
1970
768 מ׳
3/23/2026
2.83 מ׳ ₪
124
₪22,822
5
5
2023
193 מ׳
3/18/2026
2.74 מ׳ ₪
78
₪35,128
3.5
ק
2018
493 מ׳
3/5/2026
4.53 מ׳ ₪
183
₪24,726
8
ק
2019
354 מ׳
2/26/2026
2 מ׳ ₪
100
₪20,000
4
3
1995

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר23 א׳ ₪
תשואה2.18%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברחובות
ארלוזורוב 58
ארלוזורוב 58
דירות 6-3 חד׳
8 קומות
ארלוזורוב 58, רחובות
דף הבית
רחובות
שעריים
שכונות קרובות
מדלן 2026