PxPixel
העלאת מודעה
אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪35,000

אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו

דירת גן להשכרה
מתיווך
6
חדרים
קרקע
קומה
220
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
גינה
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

במתחם יפייפה , עם שומר וחדרכ דירת גן ב3 מפלסים , עם גינה מקסימה וגדולה , דירה מושקעת מלא שיטחי איחסון סלון מרווח מאוד , שטח חוץ גדול ממד , 2 חניות הדירה יכולה להגיע מרוהטת

מחיר למ״ר
₪159
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
6
על עמודים
כן
ועד
₪6,000
שטח גינה
120 מ״ר
מרפסת
14 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רמברנט_14_תל_אביב
יצירת קשר
קרן
תיווך רישיון: 3143423

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (192)
-
35 א׳ ₪
220
₪159
6
ק
-
429 מ׳
4/13/2026
3 מ׳ ₪
46
₪65,217
2
5
2030
240 מ׳
3/31/2026
3.28 מ׳ ₪
39
₪84,205
1
ק
2027
137 מ׳
3/26/2026
4.26 מ׳ ₪
64
₪66,515
2
2
2031
135 מ׳
3/25/2026
3.1 מ׳ ₪
49
₪63,265
2
3
2029
243 מ׳
3/17/2026
5.3 מ׳ ₪
84
₪63,095
3.5
1
2029
474 מ׳
3/16/2026
5.25 מ׳ ₪
63
₪83,333
3
6
2027
135 מ׳
3/12/2026
3.75 מ׳ ₪
59
₪63,559
3
4
2029
720 מ׳
3/11/2026
2.58 מ׳ ₪
39
₪66,153
2
1
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר65 א׳ ₪
תשואה2.25%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

3 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2030

אופי הרחוב

רחוב אנטוקולסקי הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של קרן ברוקמן- איתך עד הבית

לכל הדירות
שדרות דוד המלך 28, תל אביב יפו
₪5,000,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 3
98 מ"ר
שדרות דוד המלך 28, הצפון החדש החלק הדרומי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
דירות 6-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,550,000
בלוך דוד 11, תל אביב יפו