PxPixel
העלאת מודעה
חניתה 5, שיכון מזרחי, כפר סבא
חניתה 5, שיכון מזרחי, כפר סבא
חניתה 5, שיכון מזרחי, כפר סבא
חניתה 5, שיכון מזרחי, כפר סבא
חניתה 5, שיכון מזרחי, כפר סבא
לכל התמונות · 5
₪10,500

חניתה 5, שיכון מזרחי, כפר סבא

דופלקס להשכרה
מתיווך
5.5
חדרים
5
קומה
190
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
מרפסת 2x
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

במרכז השקט בכפר סבא מאחורי קנין ערים דירת דופלס 5.5 חי סלון גדול נוף פתוח ממד מעלית וחניה מקורה מיידי 2 יחידות הורים 3 חי אמבטיה

מחיר למ״ר
₪55
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ארנונה
₪1,800
ועד
₪380
שנת בנייה
2000
מרפסת 1
12 מ״ר
מרפסת 2
14 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
לורנס זמור
תיווך רישיון: 30311704

היסטוריית עסקאות

בסביבה (701)
בבניין וברחוב (168)
-
10.5 א׳ ₪
190
₪55
5.5
5
2000
794 מ׳
4/29/2026
2.08 מ׳ ₪
77
₪27,012
4
2
1993
800 מ׳
3/19/2026
3.1 מ׳ ₪
113
₪27,433
5
2
1992
137 מ׳
3/17/2026
3.82 מ׳ ₪
122
₪31,311
5
4
2004
702 מ׳
2/18/2026
1.97 מ׳ ₪
57
₪34,561
3
1
1980
137 מ׳
12/30/2025
4.27 מ׳ ₪
122
₪35,035
4
2
1996
725 מ׳
12/7/2025
2.1 מ׳ ₪
58
₪36,206
3
1
1980
677 מ׳
12/5/2025
2.03 מ׳ ₪
57
₪35,614
3
6
1980
381 מ׳
11/19/2025
3.05 מ׳ ₪
109
₪27,981
5
2
1998

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה3.05%

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של laurence zemour

לכל הדירות
שלום עליכם 21, רעננה
₪7,380,000
7 חד׳
קומת קרקע
257 מ"ר
שלום עליכם 21, מרכז דרום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בכפר סבא
חבצלת השרון 7-11 כפר סבא
חבצלת השרון 7-11 כפר סבא
חבצלת השרון 9, כפר סבא
דף הבית
כפר סבא
שיכון מזרחי
שכונות קרובות
מדלן 2026