PxPixel
העלאת מודעה
קורדוברו 5, פלורנטין, תל אביב יפו
קורדוברו 5, פלורנטין, תל אביב יפו
קורדוברו 5, פלורנטין, תל אביב יפו
קורדוברו 5, פלורנטין, תל אביב יפו
קורדוברו 5, פלורנטין, תל אביב יפו
לכל התמונות · 14
₪7,800

קורדוברו 5, פלורנטין, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
90
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת 2x

תיאור הנכס

דירה ענקית במצב מצויין,שופצה לפני מספר שנים. תקרות גבוהות שלא פוגשים בכל יום. מיקום מרכזי, שכונת פלורנטין המבוקשת, בקרבה לכל מה שצריך. רחוב פנימי ושקט. יש שתי מרפסות שמש שיוצאות מהסלון ומחדר השינה. כניסה מיידית. יש מרחב מוגן בקרבה.

מחיר למ״ר
₪87
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
מרפסת 1
5 מ״ר
מרפסת 2
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
Zeev_Jabotinsky_103_Tel_Aviv_Yafo
יצירת קשר
ארתור יעקובוב
תיווך רישיון: 312109435

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (81)
-
7.8 א׳ ₪
90
₪86
3
1
-
75 מ׳
4/13/2026
2.5 מ׳ ₪
47
₪53,191
2
3
2003
420 מ׳
3/17/2026
2.14 מ׳ ₪
31
₪69,032
2
8
2008
227 מ׳
3/12/2026
4.2 מ׳ ₪
72
₪58,333
3
3
2022
420 מ׳
3/12/2026
1.48 מ׳ ₪
31
₪47,580
2
2
2010
364 מ׳
3/10/2026
3.69 מ׳ ₪
49
₪75,306
2
4
2026
323 מ׳
3/8/2026
5.2 מ׳ ₪
143
₪36,363
5
ק
2026
420 מ׳
2/23/2026
2 מ׳ ₪
36
₪55,555
2
2
2005
263 מ׳
2/19/2026
4.53 מ׳ ₪
69
₪65,710
2
7
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר54 א׳ ₪
תשואה2.49%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
4/10
בתי ספר
4/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של מרכז הנדל''ן בת ים

לכל הדירות
שמחה הולצברג 32, בת ים
₪2,050,000
דירה
4 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
שמחה הולצברג 32, צפון מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
FRANKLY - דרך שלמה 44 תל אביב
FRANKLY - דרך שלמה 44 תל אביב
דירות 3 חד׳
16 קומות
הרא"ש 44, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פלורנטין
שכונות קרובות
מדלן 2026