PxPixel
העלאת מודעה
החרוזים, רמת גן
החרוזים, רמת גן
החרוזים, רמת גן
החרוזים, רמת גן
החרוזים, רמת גן
לכל התמונות · 5
₪8,500

בשכונת החרוזים, רמת גן

דירה להשכרה
קומה
84
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בשכונת החרוזים! דירת 3 חדרים קומה 4 עם נוף להר נפולאיון! כ 72 מטר פלוס מרפסת שמש 12 מטר עם נוף נוף מושלם מעל צמרת העצים !!! חניה רגילה אכלוס 10.7.2026 יחידת הורים פלוס מקלחת שירותים בנוסף תהיה הנחה בשכר דירה כי בעלי הדירה רוצים למכור את הדירה לפרטים נוספים שלומי מאנה המתווך החזק

מחיר למ״ר
₪101
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
9
ארנונה
₪800
ועד
₪450
שנת בנייה
2024
מרפסת
12 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יהודית_12_רמת_גן
יצירת קשר
שלומי מאנה
תיווך רישיון: 3166953

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (337)
-
8.5 א׳ ₪
84
₪101
3
4
2024
117 מ׳
4/20/2026
3.84 מ׳ ₪
90
₪42,666
4
3
2022
97 מ׳
4/20/2026
8.21 מ׳ ₪
180
₪45,610
5
ק
2026
146 מ׳
3/31/2026
5.19 מ׳ ₪
120
₪43,266
5
ק
2023
465 מ׳
3/18/2026
3.13 מ׳ ₪
63
₪49,603
4
3
2004
128 מ׳
3/10/2026
4 מ׳ ₪
99
₪40,404
4
1
2026
136 מ׳
2/26/2026
3.16 מ׳ ₪
64
₪49,375
6
1
2022
478 מ׳
2/23/2026
4.15 מ׳ ₪
84
₪49,404
4
5
1970
197 מ׳
2/23/2026
6.6 מ׳ ₪
118
₪55,932
5
3
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר44 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2029

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של המתווך החזק

לכל הדירות
יואב 22, רמת גן
₪3,550,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 2
84 מ"ר
החרוזים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
רות 6 רמת גן
רות 6 רמת גן
דירות 6 חד׳
8 קומות
רות 6, רמת גן
דף הבית
רמת גן
החרוזים
שכונות קרובות
מדלן 2026