PxPixel
העלאת מודעה
סלעית , רמת אלמוגי, חיפה
סלעית , רמת אלמוגי, חיפה
סלעית , רמת אלמוגי, חיפה
סלעית , רמת אלמוגי, חיפה
סלעית , רמת אלמוגי, חיפה
לכל התמונות · 12
₪8,900

סלעית , רמת אלמוגי, חיפה

דירה להשכרה
קומה
170
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
גינה
מרפסת
ממ״ד

תיאור הנכס

דירה מרווחת וגדולה , כ160 מ"ר במפלס אחד מרפסת של כ25 מ"ר בנוסף יש ממ"ד המשמש כמזווה. בנוסף יש חצר עם ריצוף דק וגינה קטנה 4 כיווני אויר וכניסה נפרדת נוף מדהים

מחיר למ״ר
₪52
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ארנונה
₪3,500
שטח גינה
10 מ״ר
מרפסת
28 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרית_ספר_25_חיפה
יצירת קשר
ארז כבירי
תיווך רישיון: 3182931

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (14)
-
8.9 א׳ ₪
170
₪52
5
1
-
573 מ׳
4/20/2026
2.15 מ׳ ₪
111
₪19,369
4.5
1
2000
370 מ׳
4/9/2026
2.43 מ׳ ₪
102
₪23,823
4
ק
2023
705 מ׳
2/22/2026
2.15 מ׳ ₪
112
₪19,196
5
2
1995
505 מ׳
2/19/2026
2.7 מ׳ ₪
108
₪25,000
5
1
1997
385 מ׳
2/15/2026
2.7 מ׳ ₪
140
₪19,285
6
5
1995
559 מ׳
2/12/2026
2.1 מ׳ ₪
109
₪19,266
4.5
12
2008
683 מ׳
2/11/2026
1.65 מ׳ ₪
129
₪12,790
5
8
1970
474 מ׳
2/11/2026
2.93 מ׳ ₪
135
₪21,703
5
1
1996

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה2.74%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
4/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

דירות נוספות של ארז כבירי

לכל הדירות
שדרות מוריה 40, חיפה
₪1,850,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 1
70 מ"ר
שדרות מוריה , מרכז הכרמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
שושנה דמארי 6, גבעת זמר
שושנה דמארי 6, גבעת זמר
דירות 6 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪3,890,000
שושנה דמארי 6, חיפה
דף הבית
חיפה
רמת אלמוגי
שכונות קרובות
מדלן 2026