PxPixel
העלאת מודעה
י ל גורדון 1, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
י ל גורדון 1, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
י ל גורדון 1, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
י ל גורדון 1, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
י ל גורדון 1, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 9
₪13,900

י ל גורדון 1, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
70
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

דירה שלושה חדרים מרוהטת כולה מושקעת ויפה מרפסת פונה לים קומה ראשונה חנייה תת קרקעית לטווך ארוך

מחיר למ״ר
₪199
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪960
מרפסת
9 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
לוחמי_גליפולי_58_תל_אביב
יצירת קשר
ריתי קריקוב
תיווך רישיון: 3242771

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (273)
-
13.9 א׳ ₪
70
₪198
3
1
-
411 מ׳
5/1/2026
3.6 מ׳ ₪
60
₪60,000
3
1
1970
226 מ׳
4/15/2026
3.68 מ׳ ₪
54
₪68,148
3
1
1930
270 מ׳
3/17/2026
4.6 מ׳ ₪
79
₪58,227
3
2
1970
321 מ׳
3/16/2026
7.05 מ׳ ₪
79
₪89,202
3
5
2024
237 מ׳
3/2/2026
4.07 מ׳ ₪
81
₪50,185
3
1
1950
762 מ׳
2/15/2026
2.05 מ׳ ₪
27
₪75,925
1
ק
1960
397 מ׳
2/10/2026
3.57 מ׳ ₪
75
₪47,533
3
ק
1930
269 מ׳
2/8/2026
5.5 מ׳ ₪
106
₪51,886
4
1
2019

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר58 א׳ ₪
תשואה2.92%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של רוזיטה - ייעוץ ושיווק נדל"ן

לכל הדירות
בן צבי 34, קדימה צורן
₪3,800,000
4 חד׳
קומת קרקע
110 מ"ר
קדימה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪2,430,000
הגדוד העברי 60, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מערבי
שכונות קרובות
מדלן 2026