PxPixel
העלאת מודעה
רמת יצחק, רמת גן
רמת יצחק, רמת גן
רמת יצחק, רמת גן
רמת יצחק, רמת גן
רמת יצחק, רמת גן
לכל התמונות · 7
₪7,300

בשכונת רמת יצחק, רמת גן

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
8
קומה
82
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

להשכרה דירה חדשה לא גרו בה! דירת 3 חדרים כ 72 מטר מרווחת קומה 8 חזית מרפסת שמש 10 מטר חניה רגילה יחידית הורים אכלוס 15.3.2026 לפרטים נוספים שלומי מאנה המתווך החזק

מחיר למ״ר
₪89
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
9
ארנונה
₪900
ועד
₪350
שנת בנייה
2026
מרפסת
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_201_תל_השומר_דרום_רמת_גן
יצירת קשר
שלומי מאנה
תיווך רישיון: 3166953

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
7.3 א׳ ₪
82
₪89
3
8
2026
221 מ׳
4/29/2026
1.22 מ׳ ₪
71
₪17,112
3
5
2001
249 מ׳
4/23/2026
2.43 מ׳ ₪
72
₪33,750
4
1
1970
358 מ׳
3/24/2026
3.44 מ׳ ₪
96
₪35,833
5
ק
2019
140 מ׳
3/19/2026
2.6 מ׳ ₪
87
₪29,885
3
1
2021
594 מ׳
3/19/2026
2.3 מ׳ ₪
61
₪37,704
3
2
1960
615 מ׳
3/8/2026
2.9 מ׳ ₪
105
₪27,619
4
5
1986
653 מ׳
2/26/2026
2.15 מ׳ ₪
59
₪36,525
3
2
1970
19 מ׳
2/24/2026
2.7 מ׳ ₪
69
₪39,084
3
7
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪
תשואה3.02%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2027

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של המתווך החזק

לכל הדירות
חביבה רייק 23, רמת גן
₪4,390,000
דירה
4 חד׳
קומה 5
110 מ"ר
החרוזים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
מולכו 3 רמת גן
מולכו 3 רמת גן
דירות 4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,100,000
מולכו 3, רמת גן
דף הבית
רמת גן
רמת יצחק
שכונות קרובות
מדלן 2026