PxPixel
העלאת מודעה
שדרות הנשיא 121, מרכז הכרמל, חיפה
שדרות הנשיא 121, מרכז הכרמל, חיפה
שדרות הנשיא 121, מרכז הכרמל, חיפה
שדרות הנשיא 121, מרכז הכרמל, חיפה
שדרות הנשיא 121, מרכז הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 8
₪3,900

שדרות הנשיא 121, מרכז הכרמל, חיפה

דירה להשכרה
קומה
70
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה דירת 3 חדרים הממוקמת בקומה 1 מתוך 4. 70 מ"ר. עברה שיפוץ חשמל יסודי ונשמרת במצב מצוין. הנכס כולל מיזוג אוויר, דוד חדש ומקלחת חדשה לחלוטין. מדובר בדירה שעברה רענון כללי, היא שמורה מאוד ומוכנה לכניסה מיידית. מחיר השכירות 3,900 ש"ח.

מחיר למ״ר
₪56
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרית_ספר_25_חיפה
יצירת קשר
אמיר רז
תיווך רישיון: 3131271

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (949)
-
3.9 א׳ ₪
70
₪55
3
1
-
409 מ׳
3/26/2026
1.65 מ׳ ₪
75
₪22,000
4
3
1960
288 מ׳
3/25/2026
1.6 מ׳ ₪
49
₪32,653
3
3
1960
192 מ׳
3/25/2026
3.55 מ׳ ₪
100
₪35,500
4
5
2026
894 מ׳
3/19/2026
1.9 מ׳ ₪
59
₪32,203
3
ק
1960
183 מ׳
3/11/2026
4.21 מ׳ ₪
124
₪33,983
4
7
2026
318 מ׳
3/3/2026
2.5 מ׳ ₪
112
₪22,321
4
4
1980
536 מ׳
3/2/2026
1.55 מ׳ ₪
55
₪28,090
3
4
2019
727 מ׳
2/10/2026
4.53 מ׳ ₪
150
₪30,200
4
4
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה1.87%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של DUO- בוטיק נדל"ן

לכל הדירות
לסקוב 5, חיפה
₪3,490,000
6 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
לסקוב , רמת גולדה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
קרית ספר 25 חיפה
קרית ספר 25 חיפה
קריית ספר 25, חיפה
דף הבית
חיפה
מרכז הכרמל
שכונות קרובות
מדלן 2026