PxPixel
העלאת מודעה
הילדס היימר 43, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
הילדס היימר 43, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
הילדס היימר 43, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
הילדס היימר 43, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
הילדס היימר 43, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 17
₪9,100

הילדס היימר 43, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו

דירה להשכרה
2.5
חדרים
2
קומה
63
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
ממ״ד

תיאור הנכס

מפרטי לא תווך, מקלט בלובי, חניה צמודה, שפע של אור,מיקום מנצח על פארק הירקון ויהודה המכבי, קרובה לכל מקום, נוף לירוק ,ממוזגת, חיבור לגז, סיב אופטי לכבלים,מרפסת כביסה, מקלט מתוחזק ומאורגן בלובי, דירה שמורה ומצוחצחת , כניסה מיידית, טווח ארוך, גמיש לרצינים

מחיר למ״ר
₪144
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
2
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,100
ועד
₪160
שנת בנייה
1972
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מטמון_10_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (20)
-
9.1 א׳ ₪
63
₪144
2.5
2
1972
269 מ׳
4/23/2026
6.45 מ׳ ₪
107
₪60,280
4
7
2025
171 מ׳
4/15/2026
3.95 מ׳ ₪
60
₪65,833
3
3
2026
596 מ׳
4/13/2026
4.6 מ׳ ₪
58
₪79,310
2.5
ק
2026
660 מ׳
4/12/2026
4.44 מ׳ ₪
72
₪61,666
3
5
2025
155 מ׳
3/31/2026
6.1 מ׳ ₪
103
₪59,223
4
1
2029
155 מ׳
3/25/2026
4.85 מ׳ ₪
78
₪62,179
3
1
2029
86 מ׳
3/17/2026
2.25 מ׳ ₪
73
₪30,869
3
6
2025
737 מ׳
3/9/2026
12.46 מ׳ ₪
170
₪73,294
4
7
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר64 א׳ ₪
תשואה2.21%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2029

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,700
מתיווך
דירה
2 חד׳
קומת קרקע
72 מ"ר
הצפון החדש החלק הצפוני

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
רב צעיר
רב צעיר
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
רב צעיר 2, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הצפוני
שכונות קרובות
מדלן 2026