PxPixel
העלאת מודעה
רקנאטי , רמת אביב ג, תל אביב יפו
רקנאטי , רמת אביב ג, תל אביב יפו
רקנאטי , רמת אביב ג, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪14,000

רקנאטי , רמת אביב ג, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
6
חדרים
10
קומה
105
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה ברמת אביב ג', בבניין חדש ומבוקש, דירת 4 חדרים מרווחת, 105 מ"ר+ 12 מ"ר מרפסת! 2 חניות ומחסן למשרדנו נכסים רבים להשכרה/ למכירה בשכונות הצפוניות של ת"א ובמגדלים. משרדנו נמצא במרכז שוסטר, אחימאיר 17, ת"א- שלי בכור- תיווך נכסי יוקרה

מחיר למ״ר
₪133
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
16
מרפסת
12 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שרת_משה_64_תל_אביב
יצירת קשר
שלי בכור
תיווך רישיון: 3155990

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (277)
-
14 א׳ ₪
105
₪133
6
10
-
441 מ׳
4/16/2026
4.17 מ׳ ₪
95
₪43,842
4
6
1970
423 מ׳
2/24/2026
1.63 מ׳ ₪
55
₪29,545
2
6
2029
497 מ׳
2/4/2026
3.35 מ׳ ₪
62
₪54,032
3.5
6
1970
412 מ׳
1/15/2026
1.9 מ׳ ₪
82
₪23,170
3
7
1970
218 מ׳
1/8/2026
3.95 מ׳ ₪
87
₪45,402
4
6
1990
548 מ׳
1/7/2026
4.6 מ׳ ₪
116
₪39,655
5
4
1991
660 מ׳
12/28/2025
4.04 מ׳ ₪
92
₪43,858
4
6
1980
717 מ׳
12/23/2025
4.1 מ׳ ₪
92
₪44,565
4
4
1984

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר44 א׳ ₪
תשואה2.37%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב רקנאטי הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של שלי בכור שיווק ותיווך נדל"ן

לכל הדירות
יצחק בשביס זינגר 1, תל אביב יפו
₪29,000
קוטג'
6 חד׳
קומת קרקע
300 מ"ר
נופי ים (הגוש הגדול)

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ג'ורג' אליוט 13 תל אביב
ג'ורג' אליוט 13 תל אביב
דירות 6-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪4,950,000
אליוט ג'ורג' 13, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
רמת אביב ג
שכונות קרובות
מדלן 2026